Image Description

  %100 Elektrikli BMW iX

  %100 Elektrikli BMW iX

  Kampanya Detayları

  6/1/2024 / 6/30/2024

  Tamamen elektrikli BMW iX, Haziran’a özel %0’dan başlayan faiz oranları veya 400.000 TL takas desteğiyle.

  BMW iX Genel Bakış

   

  BMW iX, tamamen elektrikli yeni nesil bir SUV olup, sürüş keyfi ve premium olma anlamını yeniden tanımlıyor. BMW’nin özel olarak elektrikli mobilite için geliştirdiği ilk BMWi SAV olan iX, yenilikçi tasarımı ve ileri teknolojisi ile dikkat çekiyor.

   

  Performans ve Güç

   

  BMW iX, iki güçlü elektrik motoru ve BMW xDrive elektrikli dört çeker sistemi ile olağanüstü bir elektrikli sürüş performansı sunuyor. 0’dan 100 km/sa hıza 6.1 saniyede ulaşabilen iX, 326 beygir gücünde motorlarıyla etkileyici bir performans sergiliyor. BMW iX xDrive50, 633 km'ye varan menzil sunuyor. 

   

  Şarj ve Verimlilik

   

  BMW iX, yüksek güçlü ev dışı şarj istasyonlarında yalnızca 10 dakikada 100 km menzile ulaşabiliyor ve 31 dakikada %10 şarj doluluk oranından %80’e kadar dolabiliyor. Evde BMW i Wallbox ile 8 saatte tam şarj sağlanabiliyor. Ortalama enerji tüketimi 19.4 - 22.5 kWh/100 km arasında değişiyor ve 425 km menzil sunuyor.

   

  Sürdürülebilirlik

   

  BMW iX, üretim sürecinde yalnızca yenilenebilir enerji kaynakları kullanılarak ve doğal ile geri dönüştürülmüş malzemelerle tasarlanmıştır. Tüm yaşam döngüsü boyunca dizel motora sahip bir SAV ile karşılaştırıldığında %45 daha az sera gazı salınımına neden olmaktadır.

   

  Shy Tech Konsepti

   

  BMW iX, Shy Tech konsepti ile teknolojiyi görünmez hale getiriyor ve sadece ihtiyaç duyulduğunda görünür kılıyor. İç mekanda entegre hoparlörler, gizli hava çıkışları ve ısıtmalı panel gibi öğeler bulunuyor.

   

  İç Tasarım

   

  BMW iX’in iç tasarımı, geniş alanlı yüzeyler ve karakteristik çizgilerle modern bir mimari sunuyor. 12,3 inç bilgi ekranı ve 14,9 inç kontrol ekranı birleştirilerek merkezi bir dijital ortam oluşturuyor. İç tasarımda, FSC sertifikalı ahşap ve cam görünümlü kontrol panelleri dikkat çekiyor.

   

  Adaptif Geri Kazanım

   

  BMW iX, yavaşlama ve frenleme sırasında açığa çıkan kinetik enerjiyi elektriğe dönüştürerek menzilini artırıyor. Adaptif Geri Kazanım teknolojisi, mesafe kontrol sisteminin sensörlerinden gelen verilerle geri kazanım seviyesini otomatik olarak ayarlayabiliyor.

   

  Şarj İmkanları

   

  BMW iX, hem evde hem de ortak şarj istasyonlarında kolayca şarj edilebiliyor. 150 kW’a kadar çıkabilen DC şarj istasyonları ile 31 dakikada %80’e kadar şarj edilebiliyor. 5 metre uzunluğundaki şarj kablosu ile ortak şarj istasyonlarından faydalanılabilir.

   

  Dış Tasarım

   

  BMW iX’in dış tasarımı, kapalı böbrek ızgarası, ince LED farlar ve aerodinamik jantlarla dikkat çekiyor. Kapı kolları ve cam girintileri, Titanyum Bronz renginde sunularak araca lüks bir görünüm kazandırıyor.

   

  Teknoloji ve Donanım

   

  BMW iX, en yeni nesil BMW iDrive bilgi-eğlence sistemi ile donatılmıştır. Adaptif süspansiyon, akıllı telefon arayüzü, kablosuz şarj ünitesi ve çok fonksiyonlu ön koltuklar gibi donanımlar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca, BMW Live Cockpit Professional ve Park Asistanı Plus gibi özellikler de bulunmaktadır.

   

  Kampanya, 01.06.2024 ile 30.06.2024 tarihleri arasında geçerli olup 2023 model yılına ait BMW iX xDrive40 ve BMW iX xDrive50 modellerini kapsamaktadır ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. Takas desteği 2023 model yılına ait BMW iX xDrive40 ve BMW iX xDrive50 modelleri için vergiler dahil 400.000 TL’dir. Tüzel kişilerce anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 6 aya kadar %0, 12 aya kadar %1,99 ve 24 aya kadar ise %3,19 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Premium Kasko satın alınmadan kullandırılan kampanyalı kredilerde faiz oranı değişmektedir. Yasal limitler dahilinde kredi vadesi ve kredi tutarları esnetilebilecektir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Finansman desteği ve takas desteği aynı anda kullanılamamaktadır.

   

  Wallbox hediye kampanyası 30.06.2024 tarihine kadar geçerlidir. Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’ndan sıfır olarak satın alınacak BMW iX otomobilleri kapsamaktadır. BMW i Wallbox kurulumu kampanya kapsamında olmayıp, kurulum bedeli ve sorumluluğu müşteriye aittir. Müşteri nakliye ve kurulum için distribütor tarafından yönlendirilecektir.

  Daha Fazla Bilgi Al

  Sıfır Araçlar Kampanyaları

  BMW 4 Serisi Gran Coupé
  5 gün kaldı
  BMW
  BMW 3 Serisi
  5 gün kaldı
  BMW
  %100 Elektrikli Yeni BMW i5
  5 gün kaldı
  BMW
  %100 Elektrikli BMW iX
  5 gün kaldı
  BMW
  %100 Elektrikli BMW i4
  5 gün kaldı
  BMW