Image Description

  %100 Elektrikli Yeni BMW iX2

  %100 Elektrikli Yeni BMW iX2

  Kampanya Detayları

  6/1/2024 / 6/30/2024

  Tamamen elektrikli Yeni BMW iX2, Haziran’a özel %1.99 faiz oranı veya 150.000 TL takas desteğiyle. Yeni BMW iX2, tamamen elektrikli sürüş keyfini geniş bir hacim ve modern bir tasarımla birleştiriyor. Sportif ve güçlü dış tasarımının yanı sıra şık iç tasarımı ile öne çıkan Yeni BMW iX2’nin etkileyici menzili sayesinde günlük varış noktalarınıza emisyonsuz ve BMW’ye özgü konforla ulaşın. 

   

  Teknik Veriler

   

  Yeni BMW iX2, 204 beygir gücünde olup, 250 Nm tork üretiyor. 0’dan 100 km/sa hızlanmasını 8.6 saniyede tamamlıyor ve maksimum hızı 170 km/sa. Ortalama enerji tüketimi 15,3 – 16,9 kWh/100 km.

   

  Sürüş Keyfi

   

  Yeni BMW iX2, elektrikli hızlanma, BMW My Modes ve Iconic Sounds ile sürüş keyfini artırıyor. Tamamen elektrikli sürüş, emisyonsuz ve konforlu bir deneyim sunuyor.

   

  Tasarım

   

  Dış tasarımda BMW Iconic Glow Böbrek Izgaraları ve LED farlar dikkat çekiyor. İç tasarımda panoramik cam tavan, geniş kavisli ekran ve BMW Live Cockpit Professional ile modern ve kullanıcı dostu bir deneyim sağlanıyor.

   

  Teknolojiler

   

  Profesyonel Sürüş Asistanı, aracınızı güvenli bir şekilde şeridinde tutar ve park ederken kapsamlı bir genel bakış sunar. Kablosuz şarj yuvası, akıllı telefonunuzu rahatça şarj etmenizi sağlar.

   

  Menzil ve Şarj

   

  Yeni BMW iX2, 64,8 kWh batarya kapasitesi ile 478 km'ye kadar menzil sunar. Hızlı şarj istasyonlarıyla bataryanızı 29 dakikada %80 seviyesine kadar şarj edebilirsiniz. Evde Wallbox veya Esnek Hızlı Şarj Cihazı ile kolayca şarj edilebilir.

   

  Özel Teklifler

   

  Yeni BMW iX2 şimdi Haziran'a özel teklif ve finansman koşulları ile Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarında. Esnek ödeme seçeneklerinden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için formu doldurun.

   

  * Kampanya, 01.06.2024 ile 30.06.2024 tarihleri arasında geçerli olup 2024 model yılına ait BMW iX2 eDrive20 modelini kapsamaktadır ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. Takas desteği 2024 model yılına ait BMW iX2 eDrive20 için vergiler dahil 150.000 TL’dir. Tüzel kişilerce anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 6 aya kadar %0, 12 aya kadar %1,99 ve 24 aya kadar ise %3,19 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Premium Kasko satın alınmadan kullandırılan kampanyalı kredilerde faiz oranı değişmektedir. Yasal limitler dahilinde kredi vadesi ve kredi tutarları esnetilebilecektir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Finansman desteği ve takas desteği aynı anda kullanılamamaktadır.

  ** Wallbox hediye kampanyası 30.06.2024 tarihine kadar geçerlidir. Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’ndan sıfır olarak satın alınacak BMW iX2 eDrive20 otomobilleri kapsamaktadır. BMW i Wallbox kurulumu kampanya kapsamında olmayıp, kurulum bedeli ve sorumluluğu müşteriye aittir. Müşteri nakliye ve kurulum için distribütor tarafından yönlendirilecektir.

  Daha Fazla Bilgi Al

  Sıfır Araçlar Kampanyaları

  BMW 4 Serisi Gran Coupé
  5 gün kaldı
  BMW
  BMW 3 Serisi
  5 gün kaldı
  BMW
  %100 Elektrikli Yeni BMW i5
  5 gün kaldı
  BMW
  %100 Elektrikli BMW iX
  5 gün kaldı
  BMW
  %100 Elektrikli BMW i4
  5 gün kaldı
  BMW