A101 13 Ekim kataloğunda Kiwi Doğrayıcı Rondo kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

13.10.2022

Bitiş Tarihi

19.10.2022


A101 13 Ekim kataloğunda Kiwi Doğrayıcı Rondo kampanyası kaçmaz. bu hafta A101 markette pek çok yeni ürün var. Stoklar tükenmeden beğendiğiniz ürünleri hemen alın.

Türkiye'nin en büyük market zincirlerinden biri olan A101 13-19 Ekim tarihlerinde geçerli olan indirim kataloğunu yayınlandı. İndirimden faydalanmak isteyen vatandaşlar aktüel ürünler listesini inceliyor.

A101 Kiwi Doğrayıcı Rondo kampanyası


Haftalık aktüel kampanya kataloglarını müşterileri ile buluşturmaya devam eden A101 market yine çok iddialı. Düzenlenecek indirimleri A101 katalogları ile duyuran dev market zinciri önümüzdeki haftaya damga vurmaya hazırlanıyor.

Tam 10 sayfadan oluşan büyük şok indirimleri arasında teknoloji ürünleri başta olmak üzere, elektronik ürünler, temizlik ve kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra gıda ve tüketim ürünlerinde de büyük indirimler dikkat çekiyor.

Bu hafta A101 markette mutfakların kurtarıcısı Kiwi Doğrayıcı Rondo yer alıyor. vatandaşların özellikle ev hanımlarının dikkatini çeken ürün A101 markette 199 TL’ye sahiplerini bekliyor.

Kiwi Doğrayıcı Rondo özellikleri


Keskin Çelik Bıçaklar

Doğrayıcı & Rondo, uzun süre dayanıklı keskin çelik bıçaklar ile birlikte gelir. Seneler sonra kullanımda bile bıçaklardan aynı verimi alabilirsiniz. El tipi blender, mutfakta yerden tasarruf ederek kullanım sağlar. Alanın keyfini mutfak aletleri değil siz çıkarın diye kompakt boyutlarda gelmektedir.

Geniş Kapasite ile Gelir

500 ml doğrayıcı hazne kapasitesi sayesinde tek seferde kalabalık sofralar için hazırlık yapabileceksiniz. Blender, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için harika yemekler hazırlayın diye sizlere zamandan kazandırır. Ona bayılacaksınız!

Birinci Sınıf Kaliteden Malzeme Seçimi

Ürün gövdesi için birinci sınıf kaliteden plastik tercih edilmiştir. Eğilme, bükülme yapmayan, çiziğe neden olmayan bu malzeme sayesinde uzun süreli kullanım mümkün olacak. Düşük enerji tüketimi sayesinde faturalar konusunda endişe etmeden rahatlıkla yiyecekleri doğrayın.

Güçlü Motordan Gelen Güçlü Çalışma

260 Watt motoru, güçlü bir şekilde çalışarak istediğiniz farklı yiyecek türlerini bile kıvama getirmenizi sağlar. En sert yiyeceklerden en yumuşak olanlarına kadar farklı yiyeceklerde istediğiniz kıvamı elde edeceksiniz. Hem de zorlanma olmadan!

Şık Tasarım

Kiwi sadece mutfakta harika yemekler hazırlamanızı sağlayan işlevsel bir mutfak robotundan daha fazlasıdır. Makine aynı zamanda şık görünümü ile de kullanıcılarını memnun eder. Beyaz rengi, şeffaf haznesi ve kompakt boyutları ile mutfakta adeta sanat ederi gibi görünür.

Gürültü Olmadan Çalışma

Sırf çalışıyorsunuz diye gürültü olmak zorunda değil. Kiwi, düşük dB seviyesinde çalışarak besinleri doğrarken bile gürültüyü engeller. Mutfağımda ses olmadan çalışmak istiyorum derseniz bu isteğinizi Kiwi ile yerine getirebileceksiniz. Maruldan domatese, muzdan buza kadar geniş besin yelpazesi sizleri bekliyor olacak.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala