Image Description

  A101 3 Kasım kataloğunda Aprilla su dalgası maşası

  A101 3 Kasım kataloğunda Aprilla su dalgası maşası

  Kampanya Detayları

  11/3/2022 / 11/9/2022

  A101 3 Kasım kataloğunda Aprilla su dalgası maşası kampanyasını kaçırmayın. 9 Kasım tarihine kadar geçerli olan aktüel katalogda birçok farklı ürün yer alıyor.

  A101 su dalgası maşası kampanyası

  Türkiye'nin en büyük ekonomik market zincirleri arasında yer alan A101 alışveriş severleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Vatandaşların merakla beklediği 3-9 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olacak olan kataloğu yayınlandı! Birbirinden indirimli ürünler bu hafta A101’de. Bu hafta A101’de özellikle kadınların dikkatini çeken bir ürün var. O da hiç şüphesiz saç maşasından başkası değil. Su dalgası yapan maşa daha doğal gözükmesi sebebiyle pek çok kadın tarafından çok beğenildi. Seramik kaplamasıyla saça zarar vermeyen maşa A101’de 249 TL’ye sahiplerini bekliyor.

  Aprilla su dalgası maşası özellikleri

  Saç maşası, saçı mükemmel şekilde ısıtan ve su dalgası şeklinde kıvıran, uzun süre pürüzsüz ve parlak yapan özel seramik kaplamadan üretilmiş üç ısıtma elemanı ile donatılmıştır. Diğer kaplamalardan farklı olarak seramik kaplama saça zarar vermez ve plakalar kalınlıklarından bağımsız olarak her tip saça uyum sağlar. Hızlı ve hassas saç şekillendirme sağlayan 200°C sıcaklığa kadar ısınır. Tüm saç tipleri için üçlü seramik bukle maşası sistemi. Seramik ısıtma plakaları. Sıra dışı performans. Hızlı ısıtma. Soğuk uç kısım. LED ışıklı ON / OFF anahtarı. 360° dönen güç kablosu. 200°C'ye kadar ısınır. Güç: 55W
  Daha Fazla Bilgi Al