A101 Akülü Araba indirim kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

28.07.2022

Bitiş Tarihi

03.08.2022


A101 Akülü Araba indirim kampanyası kaçmaz. A101 marketin 28 Temmuz tarihli indirimli aktüel kataloğu yayınlandı.

A101’in 28 Temmuz – 3 Ağustos aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. A101 kataloğunda bu hafta gıda, züccaciye, elektronik, beyaz eşya, tekstil ürünleri ve elektrikli ev aletleri dikkat çekiyor. Bir diğer dikkat çeken üründe Dolu marka Akülü araba…

Çocukların büyük heyecanla beklediği 3 yaş ve üzeri kullanılabilen akülü araba A101 marketlerde 1.999 TL’ye alıcılarını bekliyor. Akülü araba emniyet kemeri, elektronik korna ve ayna, açılabilir ön kaput, hareket halinde yanan farlarıyla çocukların gözdesi oldu.

Çocuklar İçin Mükemmel Hediyeyi Bulmanın 5 Yolu

Çocuğunuz için bir hediye arıyorsanız, ne isteyeceğini bilmek zor olabilir. Bunu öğrenmenin en iyi yolu onlara sormaktır. Ancak küçük bir araştırmayla onun beğeneceği bir hediyeyi bularak siz de küçük bir sürpriz yapabilirsiniz.

Mükemmel bir hediyenin ne olabileceği konusunda cevaplar arıyorsanız işte çocuklar için uygun olabilecek bazı hediye fikirleri.

1. Ses çıkaran veya ışık saçan oyuncak

2. Sevdikleri bir karaktere sahip bir kitap

3. Onlara yeni bir şey öğreten eğitici bir oyuncak veya oyun

4. Üzerinde favori karakterleri olan şapka veya gömlek gibi giyilebilir bir eşya

5. A101’de yer alan ve çocuklara büyük sevinç yaşatacak türden indirimli bir akülü araba.

Çocuklar genellikle istedikleri gibi olmayan bir hediye aldıklarında hayal kırıklığına uğrarlar. Bu, özellikle belirli ilgi alanları ve ihtiyaçları olan çocuklar için zor olabilir. A101'de indirime giren türde bir akülü araba ile çocuklar, enerjilerinin bitme endişesi yaşamadan yeni oyuncaklarıyla saatlerce oynayabilecekler.

Bataryalı araba çocuklar için harika bir hediye çünkü hem oynayabilecekleri hem de bataryaların nasıl çalıştığını ve elektriğin genel olarak nasıl çalıştığını öğrenmek için kullanabilecekleri bir hediyedir. Onlara oyuncağın arkasındaki bilimi öğretebilir.

Bataryalı araba, ebeveynler için de harika olabilir. Çünkü onlara çocuklarının elektroniğe ilgisini arttırmanın bir yolunu sağlar.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala