Image Description

  A101 merdiven kampanyası! A101 10-16 Kasım kataloğu

  A101 merdiven kampanyası! A101 10-16 Kasım kataloğu

  Kampanya Detayları

  11/10/2022 / 11/16/2022

  A101 merdiven kampanyasını kaçırmayın. A101 markerin 10-16 Kasım tarihlerinde geçerli olan indirimli aktüel kataloğunda pek çok yeni ürün sizleri bekliyor.

  A101 merdiven kampanyası

  A101, ülke genelindeki zincir marketlerinde uygun fiyatlı ürünleri satışa çıkarmaya devam ediyor. Farklı kategorideki pek çok ürünü mağazalarında müşterilerle buluşturan A101, kasım ayının ikinci haftasından itibaren satılacak aktüel ürünleri açıkladı. Bu hafta A101 market kataloğunda 4+1 merdiven yer alıyor. katlanır ve kolay taşınan merdivenin 2 yıl garantisi vardır. Diğer marka ve mağazalara göre da uygun fiyatlı olan A101’de merdiven 299 TL’ye sahiplerini bekliyor.

  Ürünün özellikleri

  • Metal aktif gaz kaynak
  • Plastik takoz
  • Siyanürsüz galvaniz kaplama
  • Katlanır, kolay taşınır
  • Üst tabla ile çalışma platformu 60 cm’dir
  • Ana gövde ile ayak gövde arasında bağlantı halatı mevcuttur
  • Vakumlu şeffaf ambalaj

  İndirimli merdiven kullanmanın faydaları

  Merdivenler, herhangi bir ev işini yaparken sürekli olarak kullanılan bir araçtır. Merdiven kullanmanın birçok avantajı vardır. Öncelikle, merdivenler kolayca taşınabilir ve herhangi bir yere kurulabilir. Ayrıca, merdivenler çok güvenlidir ve insanlar için son derece kullanışlıdır. A101'de satılan türdeki merdivenler aynı zamanda çok uygun fiyatlıdır. Herhangi bir evde perde asmak, boya yapmak gibi yani normalde insanları uzanamayacakları yerdeki işleri yapmakta faydalıdır.

  Merdivenler, herhangi bir evin temel bir parçasıdır. Perdeleri asarken, boya yaparken veya herhangi bir işte merdiven kullanmanın faydaları oldukça fazladır. Herhangi bir yükseklikteki bir nesneye ulaşmak için merdiven kullanmaya başladığınızda, daha fazla hareket edersiniz.

  Merdiven kullanarak çalışma yapmak, vücudunuzu zorlamadan çalışmanıza izin verir. Ayrıca, merdivenleri kullanarak çalışmaya başladığınızda, işleri daha rahat yaparsınız. Bu da sizi daha hızlı olmanıza yardımcı olur. Merdiven kullanarak çalışmanın diğer faydalarından biri de, herhangi bir cismin üzerinde durduğunuzdan daha rahat hareket etmenize izin vermesidir. Bu, çalıştığınız yere daha hakim olmanıza yardımcı olur.
  Daha Fazla Bilgi Al