Image Description

  A101 Piranha akıllı drone indirim kampanyası

  A101 Piranha akıllı drone indirim kampanyası

  Kampanya Detayları

  10/12/2022 / 10/31/2022

  DJI markasıyla ünlenen drone uçurma eğlencesine A101’nin indirim kampanyasıyla siz de ortak olabilirsiniz. A101 online alışverişte Piranha akıllı drone kampanyası var

  Drone, bir insan tarafından uzaktan kontrol edilebilen bir makinedir. Haritalama, ölçme, eğlence ya da keşif gibi birçok amaç için kullanılmaktadır.

  Pervaneleri, çekim yapabilen kamerası ve kumadasıyla Piranha marka dronelar şimdi çok daha indirimli fiyatlarla satışta. Güçlendirilmiş pil kapasitesiyle de dikkat çeken akıllı drone 449 liralık fiyat etiketiyle satışta. Tam bir fiyat-performans ürünü olarak karşımıza çıkan Piranha akıllı drone'un özelliklerine göz atmayı unutmayın.

  A101 Piranha akıllı drone ürün özellikleri

  1200 mah güçlendirilmiş pil Wi-Fi kamera, Kolay Kullanım Tek Tuşla otomatik kalkış-iniş Havada sabitlenme 360 derece takla atma Akıllı telefon ile uçurulabilir 2 Yıl Garanti Üretim Yeri: Çin

  Drone, birçok farklı amaç için kullanılabilecek yeni bir teknolojidir. Fotoğraf çekmek, çevreyi belgelemek için kullanılabilir.

  Drone'lar, yalnızca hava fotoğrafçılığı ve haritalama için değil, aynı zamanda çiftçilik ve inşaat gibi işleri yapmak için bir araç olarak da kullanılabilen çok ilginç bir teknolojidir. Aslında sadece eğlenmek için bile kullanılabilir.

  Daha Fazla Bilgi Al