A101 Regal büro tipi buzdolabı
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

13.07.2023

Bitiş Tarihi

21.07.2023


A101 marketlerinde ve online alışverişte Regal büro tipi buzdolabı için indirim var. Büro tipi küçük boyutlardaki Regal marka buzdolabı 3.199 liralık fiyat etiketiyle 13 Temmuz tarihinden itibaren A101 marketlerinde satışta.


Soğutucu 2 raf sayısına sahip olan buzdolabı, değiştirilebilir açılış kapı yönleriyle de son derece portatif bir çözüm sunuyor.


Büro tipi küçük boyutlu buzdolapları kullanmanın birçok avantajı vardır, özellikle ofis, küçük ev veya öğrenci yurtları gibi mekanlarda pratik bir çözüm sunarlar.

A101 Regal büro tipi buzdolabı


Küçük boyutlu buzdolapları, pratik ve taşınabilir bir çözüm sunarak sınırlı alanlarda yaşayan veya çalışanlar için idealdir. Bu tür buzdolapları, temel soğutma ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun ve enerji verimli bir seçenektir. Ancak, kişisel ihtiyaçlarınıza uygun bir model seçerken, iç hacmi, enerji tüketimi ve özellikler gibi faktörlere dikkat etmeniz önemlidir.

Bu tür küçük boyutlu buzdolapları, ofis veya küçük evler için ideal olabilir. Soğutucu özellikleri, günlük kullanım için temel gıda ve içecekleri muhafaza etmeye uygun olacaktır. Ayrıca, değiştirilebilir kapı yönü, kullanıcının mutfak veya ofis düzenine göre buzdolabını daha verimli bir şekilde yerleştirebilmesine olanak tanır.

Eğer ihtiyacınız varsa, A101 marketlerine giderek veya online platformları kullanarak bu buzdolabını indirimli fiyatla satın alabilirsiniz. Ancak, tarih itibariyle bilgi güncel değilse veya ürün stoklarla sınırlıysa, fiyat ve stok durumları değişebilir, bu nedenle güncel bilgiler için mağazayı ziyaret etmeniz veya resmi web sitesini kontrol etmeniz önerilir.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala