Image Description

  A101 Schafer Tosthaus tost makinesi kampanyası! 15-21 Eylül kataloğu

  A101 Schafer Tosthaus tost makinesi kampanyası! 15-21 Eylül kataloğu

  Kampanya Detayları

  9/15/2022 / 9/21/2022

  A101 Schafer Tosthaus tost makinesi kampanyası sizleri bekliyor. A101 marketin 15-21 Eylül kataloğunda birbirinden güzel ürünler ve indirimler kaçmaz. Her hafta kaçırılmayacak fırsatlar sunan A101, 15-21 Eylül 2022 tarihleri arası geçerli olan kampanyalı aktüel ürünleri vatandaşla buluşturmaya devam ediyor. Peki bu hafta A101’de neler var? Teknolojik ev eşyaları, mutfak eşyaları, çocuk oyuncakları, dekorasyon eşyaları, giyim tekstil, gibi birbirinden farklı indirimli ürünler bu hafta A101’in raflarında olacak.

  A101 Schafer Tosthaus tost makinesi kampanyası

  Türkiye’nin en sevilen indirimlerini sunan A101 Aktüel yepyeni bir indirim furyasıyla müşterisini karşılıyor. Birbirinden önemli fırsatları sunan A101 markete bu hafta Schafer Tosthaus tost makinesi geliyor. Tost makinesi A101’de 499 TL’ye sahiplerini bekliyor.

  Ürünün özellikleri

  • Pişirme Kapasitesi: 4 adet
  • Güç: 1800 W
  • Çıkarılabilir Plaka: Var
  • Güç İkaz Işığı: Var
  • Ayarlanabilir Termostat: Var
  • Plaka Kullanımı: Tek Yönlü
  • Pişirme Kapasitesi: 4
  • Yanmaz yapışmaz kaplamalı, çıkarılabilir pişirme plakaları
  • 180 derece açılabilen üst gövde sayesinde ızgara olarak kullanabilme imkanı
  • Ayarlanabilir ısı kontrol düğmesi
  • Aşırı ısınmaya karşı ısı güvenlik sigortası
  • 2 yıl garanti

  Tost makinesi kullanmanın faydaları

  Tost makineleri, yemeğinizi fırın kullanmadan pişirmenin iyi bir yoludur. Yemek pişirmek için ısı enerjisini kullanırlar ve mutfakta veya dışarıda kullanılabilirler.

  Tost makineleri tipik olarak metalden yapılır ve ısı enerjisi üreten bir ısıtma elemanına sahiptir. Onları çalıştıran da bu. Ayrıca, ısı enerjisinin geçeceği ve ekmeğin pişeceği yuvaları vardır. Sıcaklığı ayarlama aparatlarıyla tostunuzun ne kadar pişmesini istediğinizi kontrol edebilirsiniz.

  Bazı insanlar çok fazla elektrik tükettiği için tost makinesi kullanmanın buna değmeyeceğini düşünebilir, ancak sahip olduğu faydaları göz önünde bulundurursanız, her kuruşuna değer!

  Tost makinesi, tipik olarak yiyecekleri tost şeklinde pişirmek için kullanılan bir cihazdır. Hemen hemen her evde bulunabilir ve kullanımı güvenlidir.

  Kahvaltıyı daha kolay, daha rahat ve daha hızlı hale getirmek gibi birçok faydası vardır. Ayrıca mikrodalga fırından daha az elektrik kullanır.

  Tost makineleri, çeşitli şekillerde kullanılabilen kullanışlı bir cihazdır. Ayrıca temizlenmesi kolaydır ve minimum bakım gerektirir.

  Tost makineleri, satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı cihazlardan biridir. Ancak, onları sadece tost yapmak için bir araç olarak düşünmemelisiniz - başka birçok kullanımları da var!

  Sebzeleri kızartmak veya sıcak tutmak, kurabiye pişirmek, ızgara peynirli sandviç yapmak ve hatta et ızgara yapmak için kullanabilirsiniz. Balık ve tavuk pişirmek için için onlardan faydalanabilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi Al