A101 Vestel tablet indirim kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

20.10.2022

Bitiş Tarihi

27.10.2022


A101 marketlerinde 20 Ekim Perşembe gününden itibaren indirimli Vestel tablet satışları başlıyor. A101 Vestel tablet kampanyasına göz atın.


Vestel Vtab Z1 ismini taşıyan tablet 10.1 ekran boyutuyla ve 4 GB RAM kapasitesiyle dikkat çekiyor. A101’de 1.799 liralık fiyat etiketiyle satılacak olan tabletin 64 GB dahili hafızası bulunuyor. İndirimli tabletin arkasında 5 önünde 2 MP kamera bulunuyor. Tam 2 yıl garanti sunan Vestel indirimli tablet 5.000 mAh batarya kapasitesiyle geliyor.A101 Vestel tablet indirim kampanyası


Haftalık aktüel kampanya kataloglarını müşterileri ile buluşturmaya devam eden A101 market yine çok iddialı. Düzenlenecek indirimleri A101 katalogları ile duyuran dev market zinciri önümüzdeki haftaya damga vurmaya hazırlanıyor.

Tam 9 sayfadan oluşan büyük A101 indirimleri arasında teknoloji ürünleri başta olmak üzere, elektronik ürünler, temizlik ve kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra gıda ve tüketim ürünlerinde de büyük indirimler dikkat çekiyor.

Mobil cihazlar çocuklar tarafından internete erişmek için giderek daha fazla kullanılıyor ve aynı zamanda yetişkinler için iş yerinde de daha popüler hale geliyorlar.


Çocuklar için tabletler, onların teknolojiyi daha verimli bir şekilde öğrenmelerine ve yaratıcı oyunlar oynamalarına yardımcı olabilir. Tabletlerini kitap okumak, oyun oynamak ve video izlemek için kullanabilirler. Bu eğitim onların okuma becerilerini ve teknolojiye karşı tutumlarını geliştirmelerine yardımcı olur.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala