Image Description

  A101’de Delonghi La Specialiste Espresso makinesi için büyük indirim

  A101’de Delonghi La Specialiste Espresso makinesi için büyük indirim

  Kampanya Detayları

  7/8/2023 / 7/31/2023

  A101’de Delonghi La Specialiste Espresso makinesi için büyük indirim fırsatı bulunuyor. Bir kahve tutkunuysanız Delonghi’nin üstün özellikleriyle donanmış Delonghi La Specialista EC9335.R  kahve makinesi tam size göre olabilir. Şimdi 24.999 liralık fiyatıyla A101’de satışta.

  A101, Delonghi La Specialista EC9335.R kahve makinesini çok özel bir fiyatla sunuyor. Bu eşsiz kahve deneyimini evinize taşımak için kaçırılmaması gereken bir fırsat sunuluyor. Hesaplı fırsatı kaçırmamak için hemen harekete geçin ve kahve yapmanın keyfini Delonghi kalitesiyle yaşayın.

  A101 Delonghi Espresso makinesinde indirim

  A101, kahve severler için büyük bir indirim fırsatı sunuyor. Üstün kalitesi ve geniş özellik yelpazesi ile Delonghi La Specialista EC9335.R kahve makinesi, şimdi 24.999 lira fiyat etiketiyle A101’de satışa sunulmuştur. Delonghi, dünya genelinde kahve makinesi ve ev aletleri konusunda tanınan bir markadır. İtalyan mühendislik geleneğini modern teknolojiyle harmanlayan Delonghi, kahve makineleri alanında çığır açan yeniliklerle bilinir. La Specialista modeli de bu anlayışın bir ürünüdür. Delonghi La Specialista EC9335.R kahve makinesi, evinizde profesyonel bir barista deneyimi yaşamanızı sağlar. Öğütme seviyesinden suyun sıcaklık ayarlarına, köpük yoğunluğundan basınç kontrolüne kadar her detayı size sunar. Bu makine, espressodan latteye, americano’dan cappuccino’ya kadar birçok kahve türünü yapabilme yeteneğiyle öne çıkar. Bunun yanı sıra, kullanımı kolay arayüzü ve şık tasarımıyla da dikkat çeker.

  Delonghi La Specialiste Espresso makinesinin özellikleri

  Delonghi'nin son teknoloji ürünü La Specialista EC9335.R Manuel Espresso Makinesi, kahve deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor. Eşsiz sensör öğütme teknolojisi, akıllı sıkıştırma istasyonu, aktif sıcaklık kontrolü ve gelişmiş latte sistemi gibi bir dizi yenilikçi özellikle donatılmış olan bu ürün, her kahve seansını bir sanat eserine dönüştürür. Kendi evinizde barista kalitesinde kahve yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Delonghi La Specialista'nın entegre sensör öğütme teknolojisi, kahvenizi her seferinde mükemmel bir şekilde öğütür. Akıllı Sıkıştırma İstasyonu, kahve tozunuzun doğru miktarda ve doğru basınçta sıkıştırılmasını sağlar, böylece her fincanda tutarlı bir tat alırsınız. Su sıcaklığının sabit tutulması, kahve demlemenin en önemli unsurlarından biridir ve Delonghi La Specialista bu konuda sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Aktif Sıcaklık Kontrolü, en iyi ekstraksiyon için demleme işlemi sırasında su sıcaklığını sabit tutar. Ayrıca, 2 bağımsız ısıtma sistemi, kahve ve süt hazırlıkları arasında bekleme süresinin olmamasını sağlar. Gelişmiş Latte Sistemi sayesinde, istediğiniz süt köpüğüne ulaşmanız çok kolay. Sürahiyi konumlandırın ve buhar çubuğu seçicide flat (sıcak süt) veya köpük arasında seçim yapın, mükemmel sütünüzü bekleyin. Delonghi La Specialista'nın geniş çekirdek kabı, 250 gram kapasitesiyle size uzun süre yetecek kahve çekirdeği depolama alanı sunar. Ayrıca, Delonghi'nin bu üstün kahve makinesi 2 yıl garanti ile birlikte gelir. Bir kahve makinesinden daha fazlasını arayanlar için Delonghi La Specialista EC9335.R, evde profesyonel bir kahve deneyimi sunuyor. Bu ürünle her bir kahve çekirdeği, mükemmel bir fincana dönüşür. Delonghi'nin son teknoloji ürünü bu kahve makinesi ile kendi evinizde barista deneyimini yaşayın.
  Daha Fazla Bilgi Al