A101’de indirimli katlanabilir kamp sandalyesi
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

13.09.2023

Bitiş Tarihi

03.10.2023


A101’den indirimli katlanabilir kamp sandalyesi kampanyası. Rahat sandalyeler 139 liralık fiyat etiketiyle şimdi satışta. Kamp sandalyesi askılı taşıma kılıfı ve bardak koyma haznesiyle geliyor.A101'de Kamp Sandalyesi Fırsatı!


A101, kamp ve doğa tutkunları için harika bir indirim kampanyası başlattı. Yazın son günlerini doğada geçirmek isteyenler veya sonbahar kampı planlayanlar için ideal bir fırsat sunuluyor.

Katlanabilir kamp sandalyesi, hem taşıması kolay hem de konforlu bir oturma deneyimi sunuyor. Kaliteli malzemelerden üretilen bu sandalyeler, dış mekan koşullarına dayanıklıdır. Uzun süreli kullanımlarda bile formunu koruyarak rahat bir oturma alanı sağlar.

Fiyatta Büyük İndirim!


Normalde daha yüksek fiyatlarda satılan katlanabilir kamp sandalyeleri, A101'in özel kampanyasıyla şimdi sadece 139 lira! Bu fiyat avantajını kaçırmamak için elinizi çabuk tutmalısınız. Stoklarla sınırlı olan bu kampanya, yoğun ilgi görebilir.

Doğada Konforun Tadını Çıkarın


Kamp yaparken konforundan ödün vermek istemeyenler için A101'in bu özel indirim kampanyası kaçırılmayacak bir fırsat. Doğanın tadını çıkarırken, rahat bir oturma deneyimi yaşamak isteyenler için katlanabilir kamp sandalyesi ideal bir seçenek.

A101 mağazalarını ya da online adresini ziyaret ederek bu özel indirimden yararlanabilir, kamp ve doğa gezileriniz için hesaplı bir sandalyeye sahip olabilirsiniz.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala