A101’de tatil ve plaj ürünleri kampanyası! Gölgelikli salıncaklar, plaj sandalyeleri, kamp yatakları indirimde
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

10.08.2023

Bitiş Tarihi

20.08.2023


A101’de bahçe ve tatil malzemelerine özel kampanya var. Gölgelikli salıncaklar, yuvarlak kamp masaları, lüks plaj sandalyeleri, kamp yatağı ve çok daha fazlası 10 Ağustos tarihinden itibaren A101’de satışta.A101'de Bahçe ve Tatil Malzemelerinde Özel Kampanya!


Yazın tadını çıkarmanız için ihtiyacınız olan her şey A101'de! Bahçe ve tatil malzemelerinde özel bir kampanya başlıyor. 10 Ağustos tarihinden itibaren A101 mağazalarında ve online platformunda birçok üründe cazip fiyatlar sizleri bekliyor.

  • Gölgelikli Salıncaklar: Bahçenizde rahatça vakit geçirebilmeniz için gölgelikli salıncaklar ideal bir seçenek. Hem konforlu hem de şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

  • Yuvarlak Kamp Masaları: Kamp yaparken ya da piknikte ihtiyaç duyabileceğiniz pratik ve taşınabilir yuvarlak kamp masaları bu kampanyada yer alıyor.

  • Lüks Plaj Sandalyeleri: Plajda konforunuzu düşünenler için lüks plaj sandalyeleri A101'de indirimli fiyatlarla sizleri bekliyor.

  • Kamp Yatağı: Doğada konforlu bir uyku için kamp yatakları ideal bir seçenek. Taşınabilirliği ve rahatlığıyla öne çıkıyor.


Yazın keyfini çıkarırken ihtiyaç duyabileceğiniz bu ürünleri kaçırmamak için 10 Ağustos'ta A101 mağazalarına uğramayı unutmayın! Hem kaliteli ürünlere sahip olacak hem de bütçenizi korumuş olacaksınız.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala