Image Description

  A101’de valiz çeşitlerine özel indirim

  A101’de valiz çeşitlerine özel indirim

  Kampanya Detayları

  8/17/2023 / 8/31/2023

  A101’de valiz ve bavul çeşitlerine özel indirim var. Tatil öncesi bir valiz alışverişi planlıyorsanız A101'in yeni indirim kataloğuna göz atabilirsiniz.

  A101'de Tatil Öncesi Bavul Fırsatı!

  Yaz tatilinin yaklaştığı şu günlerde valiz ihtiyacınızı karşılamak için A101'in sunduğu indirimli bavul fırsatlarını kaçırmayın. Hem şıklığı hem de dayanıklılığı ile ön plana çıkan valiz ve bavul çeşitleri, A101'in yeni indirim kataloğunda sizleri bekliyor.

  Farklı Boyutlarda Valiz Seçenekleri

  İster kısa süreli bir tatil, ister uzun bir seyahat için olsun; A101'de her ihtiyaca uygun valiz boyutları mevcut. Küçük, orta ve büyük boy seçenekleriyle her türlü seyahatinizde yanınızda. Tatil hazırlıklarınızı tamamlamadan önce A101'in sunduğu bu fırsatı değerlendirmenizi öneririz. Bütçenizi zorlamadan kaliteli bir valizle tatilin tadını çıkarın!

  Dayanıklılık ve Konfor Bir Arada

  A101'in indirimli valiz ve bavul seçenekleri, dayanıklı malzemeleri ve ergonomik tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Güçlü sapları, döner tekerlekleri ve geniş iç hacmiyle seyahatlerinizde size büyük kolaylık sağlayacak. Bu özel indirim fırsatı stoklarla sınırlı olabilir. Tatil öncesi valiz ihtiyacınızı karşılamak için A101 mağazalarına uğramadan önce online kataloğa göz atarak indirimli ürünleri inceleyebilirsiniz.

  Hareketi kolaylaştıran döner tekerlekleri, darbe ve ezilmelere karşı yüksek mukavemet ve ayarlanabilir şifre kilit sistemiyle dikkat çeken valizler boylarına göre 329 liradan başlayan fiyatlarla satışta.

  Daha Fazla Bilgi Al