A101’de yeni satışa çıkan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kulaklık için indirim
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

15.06.2023

Bitiş Tarihi

22.06.2023


A101’de yeni satışa çıkan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kulaklık için indirim kampanyasını kaçırmayın.


Tam bir fiyat-performans ürünü olarak tasarlanan Xiaomi’nin yeni kulaklığı A101 marketlerinde ve online’de 15 Haziran’dan itibaren satışta olacak. Başarılı kulaklık 349 liralık fiyatıyla dikkat çekiyor.A101 Xiaomi kulaklık indirim kampanyası


15 Haziran 2023 tarihinde A101 mağazalarında satışa sunulacak olan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kablosuz kulaklık, bütçe dostu bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Bu uygun fiyatlı kulaklık, kablosuz kulaklık sahibi olmayı düşünenler için son derece uygun bir seçenek. Bluetooth 5.2 bağlantısıyla mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabilen kulaklık, otomatik cihaz tanıma özelliğine de sahip. Ayrıca geliştirilmiş parazit önleme özellikleri sayesinde daha iyi telefon görüşmeleri yapılmasını sağlamaktadır.

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kulaklık, USB-C bağlantı noktası üzerinden şarj edilebilir ve tam dolu pille 5 saate kadar kullanım imkanı sunar. Ayrıca kulaklık, şarj kutusuyla birlikte toplamda 18 saate kadar pil ömrü sunmaktadır. Kulaklık, Xiaomi Ses Laboratuvarı tarafından uzmanlıkla ayarlanan 6 mm dinamik sürücüye sahiptir, bu da güçlü ses performansı sunar.

Kulaklık, insan seslerini belirlemek ve arka plan gürültüsünü azaltmak için bir gürültü azaltma algoritmasına sahiptir. Dokunmatik kontrol özelliği de bulunan kulaklık, düşük gecikme modunu da desteklemektedir.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala