Image Description

  Aile Menüsü 425 TL'den Başlayan Fiyatlarla

  Aile Menüsü 425 TL'den Başlayan Fiyatlarla

  Kampanya Detayları

  4/1/2024 / 6/30/2024

  Burger King, aileler ve arkadaş grupları için özel bir kampanya sunuyor. Bu kampanya bir arada keyifli vakit geçirmek isteyenler için mükemmel bir fırsat sunarken lezzetli bir ziyafet vadediyor. 4 Adet Big King sandviç, büyük boy patates ve 1 litrelik içecek içeren bu aile menüsü sadece 580 TL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Bu fırsat 1 Nisan - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli.

   

  Burger King İle Ailece Lezzet Şöleni: Aile Menüsü Kampanyası!

   

  Kampanya; Ara Gelsin, Yemeksepeti, Getir Yemek, Trendyol, Migros Yemek, www.tiklagelsin.com ve Tıkla Gelsin mobil uygulaması üzerinden verilen Burger King paket servis siparişlerinde geçerlidir. Fiyatlar restoranlara göre değişiklik gösterebilir ancak kampanya her bütçeye uygun bir başlangıç fiyatı ile lezzet severlere hitap ediyor.

   

  Kampanyada sunulan içecek seçenekleri arasında Coca-Cola, Coca-Cola Light, Coca-Cola Zero Sugar, Fanta, Sprite ve Fuse Tea bulunmakta böylece herkesin damak tadına uygun bir alternatif mevcut. Bu lezzet dolu menü aile yemeklerinden arkadaş toplantılarına kadar her türlü buluşmada keyifli anlar yaşatmayı vadediyor.

  Daha Fazla Bilgi Al