Image Description

  Anadolu Bank'lılara Oto Konfor'dan İç ve Dış Araç Yıkama Sadece 220 TL!

  Anadolu Bank'lılara Oto Konfor'dan İç ve Dış Araç Yıkama Sadece 220 TL!

  Kampanya Detayları

  1/10/2024 / 7/1/2024

  Oto Konfor'dan iç ve dış yıkama hizmeti almak hiç bu kadar avantajlı olmamıştı! Sadece 220 TL'ye sunulan bu özel kampanya ile aracınızı hem içten hem dıştan temizletebilirsiniz. Kampanya kapsamında 10 Ocak - 1 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu fırsattan yararlanmak için Otokonfor Mobil Uygulama veya www.otokonfor.com üzerinden alışveriş yapmanız yeterli olacaktır. Anadolu Bank'lılar için oldukça avantajlı bir fırsat.

   

  Oto Konfor İç ve Dış Yıkama Kampanyası

   

  Her kupon kodunun tek kullanımlık olduğu bu kampanyada fiyata KDV dahil olarak belirlenmiştir ancak kampanya diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Anadolubank ve Otokonfor ise kampanyayı durdurma veya değişiklik yapma hakkına sahiptir.

   

  Aracınızı tazelemek ve temizlemek için harika bir fırsat! Oto Konfor'un sunduğu iç ve dış yıkama hizmeti sadece 220 TL'ye sizleri bekliyor. 01.07.2024 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için Otokonfor Mobil Uygulama veya web sitesi üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

   

  Unutmayın ki her kupon kodu tek kullanımlıktır ve kampanya diğer promosyonlarla birleştirilemez. Bu özel fırsatı kaçırmayın ve aracınıza hem içten hem dıştan bakım yaparak onu yenileyin!

  Daha Fazla Bilgi Al