Image Description

  Axess ve Maksimum Kart'a Özel Vade Farksız 6 Taksit

  Axess ve Maksimum Kart'a Özel Vade Farksız 6 Taksit

  Kampanya Detayları

  1/1/2024 / 12/31/2024

  Altınyıldız'ın Axess ve Maksimum Kart sahipleri için sunduğu vade farksız 6 taksit kampanyası alışveriş yaparken taksit avantajından faydalanmak isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor. 1 Ocak - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz:

   

  Altınyıldız'dan Axess ve Maksimum Kart Sahiplerine Özel Taksit Fırsatı

   

  Altınyıldız, seçili ürünlerde Axess ve Maksimum Kart sahiplerine özel olarak sunulan vade farksız 6 taksit kampanyasıyla alışverişi daha kolay hale getiriyor. 1 Ocak ile 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya kart sahiplerine vade farksız taksit imkanı sunuyor.

   

  Erkek giyimi denilince akıllara gelen markalardan biri olan Altınyıldız klasik gömleklerden kazaklara, takım elbiseden tişörtlere pek çok ürünü bu kampanyaya dahil etmiş. Eğer siz de kıyafetlerine dikkat eden biriyseniz ve yepyeni bir şeyler satın almak istiyorsanız bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

   

  Altınyıldız'ın Axess ve Maksimum Kart sahiplerine özel olarak sunduğu bu kampanya, 2024 yılının sonuna kadar geçerlidir. Hal böyle olduğundan yıl boyunca istediğiniz zaman bu avantajdan faydalanabilir ve alışverişlerinizi daha ekonomik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi Al