Image Description

  Biletini Obilet'ten Alanlara Popeyes'ta İndirim Kuponu Hediye

  Biletini Obilet'ten Alanlara Popeyes'ta İndirim Kuponu Hediye

  Kampanya Detayları

  5/1/2024 / 6/30/2024

  Obilet ve Popeyes, 1 Mayıs - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında bilet alan yolculara özel bir kampanya sunuyor. Bu kampanya ile Obilet’ten alınan her otobüs ve uçak bileti için kullanıcıya özel indirim kodu oluşturuluyor ve Popeyes’ta ya da Tıkla Gelsin uygulaması üzerinden özel menüleri indirimli fiyatlarla alabilirsiniz.

   

  Obilet ve Popeyes’tan Lezzetli Bir Kampanya!

   

  Popeyes restoranlarında Tavuk Burger, Maxi Dürüm, Büyük Boy Patates ve iki orta boy Coca-Cola içeren menü 210 TL. Tıkla Gelsin uygulaması veya web sitesi üzerinden sipariş verildiğinde, Tavuk Burger, Maxi Dürüm, Büyük Boy Patates ve 1 litre Coca-Cola içeren menü 220 TL.

  Kodlar, Popeyes restoranlarında ve Tıkla Gelsin’de 30 Haziran 2024’e kadar kullanılabilir. Kuponlar tek kullanımlıktır ve Popeyes restoranlarında ya da Tıkla Gelsin’de sadece bir kere kullanılabilir.

   

  Kodlar, Obilet mobil uygulamasındaki “Kampanyalarım” bölümünden “Kupon Al” butonuna tıklanarak alınabilir. Kuponlar havalimanı ve mobil restoranlarda geçerli değildir. Kampanya kuponu ile satın alınan ürünler reklam amaçlı olup servis şekli restoranlarda farklılık gösterebilir. Kampanya kodu tek kullanımlıktır ve başka promosyonlarla birleştirilemez.

   

  Kampanya 1 milyon kod ile sınırlıdır. Ata Express, Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. ve TAB Gıda, kampanyayı önceden bildirmeden durdurma ve fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar. Biletlerinizi Obilet’ten alın ve Popeyes menüsünün keyfini çıkarın!

  Daha Fazla Bilgi Al