Image Description

  Bim 16 Eylül kataloğunda valiz kampanyası

  Bim 16 Eylül kataloğunda valiz kampanyası

  Kampanya Detayları

  9/16/2022 / 9/22/2022

  Bim 16 Eylül kataloğunda valiz kampanyası kaçmaz. Bim markete bu hafta birbirinden farklı ürünler inanılmaz indirimleriyle geliyor. Türkiye’nin en sevilen fırsat kataloglarını sunan Bim Aktüel ile örnek alınası bir indirim programlanmış. Müthiş kampanyalar sunan Bim 16 Eylül 2022 kataloglarında bulunan indirimler bu hafta çok konuşulacak fiyatlarla ürünler sunacak.

  Bim valiz kampanyası

  Her hafta kaçırılmayacak fırsatlar sunan Bim, 16-22 Eylül 2022 tarihleri arası geçerli olan kampanyalı aktüel ürünleri vatandaşla buluşturmaya devam ediyor. Peki bu hafta Bim’de neler var? Teknolojik ev eşyaları, mutfak eşyaları, çocuk oyuncakları, dekorasyon eşyaları, giyim tekstil, gibi birbirinden farklı indirimli ürünler bu hafta Bim’in raflarında olacak. Üniversitelerin açılmasına sayılı günler kala seyahat hazırlığında olanlar için valizler Bim markette. Guardian Büyük Boy Valiz 599 TL, Guardian Orta Boy Valiz 449 TL ve Guardian Küçük Boy Valiz 279 TL fiyatla satılmaktadır.

  Bavullar ne için kullanılır?

  Bavul, bir veya daha fazla eşyayı taşımak için kullanılan bir bagaj türüdür. Genellikle sağlam malzemeden yapılır ve birçok farklı şey için kullanılabilir.

  Bavullar çeşitli şeyler için kullanılır. Zamanın başlangıcından beri insanlar eşyalarını taşımak için onları kullandılar. Günümüzde dizüstü bilgisayarlar, giysiler ve diğer ev eşyaları gibi eşyaları taşımak için de kullanılmaktadırlar.

  Bavullar eşya taşımak için kullanılır ve birçok farklı malzemeden yapılabilir. Sadece ulaşım sektöründe değil, lüks sektöründe de kullanılmaktadırlar.

  "Bavul eşyalarınızı tutan kasadır. Bir kulpu ve bir fermuarı vardır. Bavulların içinde birçok farklı şeyi tutabilir, kitaplar, giysiler, aletler ve hatta kameralar gibi. Ve onlarla genelde yapılan şey eşyaları bir yerden başka bir yere taşımaktır.

  Bavullar pek çok şey için kullanılır. En yaygın kullanımlardan biri, tüm eşyalarınızı taşımak ve güvende tutmaktır. Bununla birlikte, birçok şekil ve boyutta birçok farklı nesneyi ve şeyi taşımak için de kullanılırlar.

  Seyahat ederken ya da evde eşyalarımızı bir yerden bir yere taşımak için valiz kullanırız. Bavulumuz evimiz gibidir, bu yüzden seyahat ederken sadece yolculuk için ihtiyacımız olanı değil, evimizi de yanımızda getirmemiz gerekir.

  Daha Fazla Bilgi Al