Image Description

  Bim 16 Haziran aktüel kataloğunda Kumtel yağsız fritöz kampanyası

  Bim 16 Haziran aktüel kataloğunda Kumtel yağsız fritöz kampanyası

  Kampanya Detayları

  6/16/2023 / 6/22/2023

  Bim 16 Haziran aktüel kataloğunda Kumtel Yağsız Fritöz kampanyasını kaçırmayın. Bim marketin 22 Haziran 2023 tarihine kadar geçerli olan kataloğunda birbirinden yeni ürünler yer alıyor. Türkiye’nin 81 ilinde birçok şubesi bulunan BİM düzenli olarak yayınladığı kataloğu her zaman olduğu gibi yine müşterilerine sundu. BİM, müşterileri için kapıda kuyruk oluşturacak indirimleri ile vatandaşların tercihi olmaya devam ediyor.

  Bim 16 Haziran aktüel kataloğunda Kumtel Yağsız Fritöz kampanyası

  Her hafta kaçırılmayacak fırsatlar sunan Bim, 16-22 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olan kampanyalı aktüel ürünleri vatandaşla buluşturmaya devam ediyor. Peki bu hafta Bim'de neler var? Teknolojik ev eşyaları, mutfak eşyaları, çocuk oyuncakları, dekorasyon eşyaları, giyim tekstil, gibi birbirinden farklı indirimli ürünler bu hafta Bim'in raflarında olacak. Her hafta raflarını indirimli ürünlerle yenileyen market zinciri, sosyal medya gündemine bomba gibi düşen satışlarına bir yenisini daha eklenecek. Özellikle ev hanımlarının dikkatini çeken Kumtel Fastfryer XXL HAF-03 Airfryer 8.5 lt Yağsız Fritöz, 2 bin 499 TL'lik fiyatıyla cuma günü satışa sunulacak.

  Ürün bilgileri

  1. Yağsız Pişirme Teknolojisi: Airfryer olarak adlandırılan bu cihaz, yiyecekleri yağ kullanmadan pişirmek için havanın yüksek sıcaklığını kullanır. Bu sayede daha sağlıklı bir pişirme yöntemi sunar.
  2. Geniş Kapasite: 8.5 litrelik geniş bir pişirme kapasitesine sahiptir. Bu, daha büyük miktarlarda yiyecek hazırlamanıza veya birkaç kişilik porsiyonları aynı anda pişirmenize olanak tanır.
  3. Dijital Kontrol Paneli: Cihazın üzerinde kullanımı kolay bir dijital kontrol paneli bulunur. Pişirme süresini, sıcaklığı ve diğer ayarları hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz.
  4. Ayarlanabilir Sıcaklık: İhtiyaca göre farklı sıcaklık ayarlarını seçebilirsiniz. Bu, çeşitli yiyecekleri ideal sıcaklıkta pişirebilmenizi sağlar.
  5. Hızlı ve Eşit Pişirme: Hava sirkülasyonu sistemi sayesinde yiyeceklerin etrafını dolaşan sıcak hava, hızlı ve eşit bir şekilde pişmelerini sağlar. Bu sayede yiyeceklerin dışı çıtır, içi ise yumuşak olur.
  6. Otomatik Kapanma: Belirli bir süre boyunca kullanılmadığında veya program tamamlandığında cihaz otomatik olarak kapanır. Bu, güvenliği sağlar ve enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.
  7. Kolay Temizlik: Çıkarılabilir ve yıkanabilir parçalarıyla temizliği kolaydır. Pişirme sepeti ve tava gibi parçaları bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.
  Daha Fazla Bilgi Al