Bim 21 Ekim kataloğunda yemek masası kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

21.10.2022

Bitiş Tarihi

27.10.2022


Bim 21 Ekim kataloğunda yemek masası kampanyası kaçmaz. Bu hafta Bim markette pek çok yeni ürün inanılmaz indirimleriyle sizleri bekliyor.

Bim aktüel kataloğunda bulunan ürünler geniş bir yelpazeye sahiptir. Akıllı saat modellerinden kahvaltılık tabak çeşitlerine, kırtasiye ürünlerinden kamp malzemelerine aradığınız pek çok ürün çeşidini bulabileceğiniz aktüel ürünler her salı ve cuma günleri yenilenmektedir.

Bim yemek masası kampanyası


Her hafta kaçırılmayacak fırsatlar sunan Bim, 21-27 Ekim 2022 tarihleri arası geçerli olan kampanyalı aktüel ürünleri vatandaşla buluşturmaya devam ediyor. Peki bu hafta Bim’de neler var? Teknolojik ev eşyaları, mutfak eşyaları, çocuk oyuncakları, dekorasyon eşyaları, giyim tekstil, gibi birbirinden farklı indirimli ürünler bu hafta Bim’in raflarında olacak.

Bu hafta Bim’de 78x75x120 cm ölçülerinde yemek masasın yer alıyor. vatandaşların büyük ilgi ve merakla takip ettiği Bim marketin aktüel kataloğundaki yemek masası 799 TL’ye sahiplerini bekliyor. Ayarlanabilir ayaklara sahip masanın düz olmayan zeminlerde sabit durmasını sağlar. Kaçırılmayacak masa 18mm MDF masa tablasına sahiptir.

Bim indirim katalogları, indirimli ürünler için en bilinen güvenilir kataloglardan biridir. Satın almak istediğiniz herhangi bir şey için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olur.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala