Bim 23 Aralık kataloğunda Kumtel şömine çift yönlü ısıtıcı
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

23.12.2022

Bitiş Tarihi

29.12.2022


Bim 23 Aralık kataloğunda Kumtel şömine çift yönlü ısıtıcı kampanyasını kaçırmayın. 29 Aralık tarihine kadar geçerli olan indirimli aktüel kataloğunda daha pek çok ürün yer alıyor.

Tüketicilerin her hafta merakla beklediği Bim aktüel kataloğu içerisinde yer alan ürünler, genellikle indirimli fiyatlarla alışverişçilere sunuluyor.

Bim Kumtel şömine çift yönlü ısıtıcı


Haftalık aktüel kampanya kataloglarını müşterileri ile buluşturmaya devam eden Bim market yine çok iddialı. Düzenlenecek indirimleri Bim katalogları ile duyuran dev market zinciri önümüzdeki haftaya damga vurmaya hazırlanıyor.

Tam 4 sayfadan oluşan büyük Bim indirimleri arasında teknoloji ürünleri başta olmak üzere elektronik ürünler, temizlik ve kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra gıda ve tüketim ürünlerinde de büyük indirimler dikkat çekiyor.

Kış aylarının gelmesiyle vatandaşların ısıtıcı ihtiyacı arttı. Bim markette bunu göz önünde bulundurarak bu haftaki kataloğunda Kumtel şömine çift yönlü ısıtıcıya yer verdi. Diğer marka ve mağazalara göre daha uygun fiyatlı olan Bim’de ısıtıcı, 399 TL’ye sahiplerini bekliyor.

 

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala