Bim 26 Mayıs kataloğunda siyah buzdolabı kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

26.05.2023

Bitiş Tarihi

01.06.2023


Bim 26 Mayıs kataloğunda siyah buzdolabı kampanyasını kaçırmayın. Bim marketin 1 Haziran tarihine kadar geçerli olan indirimli kataloğunda vatandaşları heyecanlandıracak pek çok ürün var.

Türkiye’nin 81 ilinde birçok şubesi bulunan BİM düzenli olarak yayınladığı kataloğu her zaman olduğu gibi yine müşterilerine sundu. BİM, müşterileri için kapıda kuyruk oluşturacak indirimleri ile vatandaşların tercihi olmaya devam ediyor.

Bim 26 Mayıs kataloğunda siyah buzdolabı kampanyası


Her hafta kaçırılmayacak fırsatlar sunan Bim, 26 Mayıs - 1 Haziran 2023 tarihleri arası geçerli olacak olan kampanyalı aktüel ürünleri vatandaşla buluşturmaya devam ediyor. Peki bu hafta Bim'de neler var? Teknolojik ev eşyaları, mutfak eşyaları, çocuk oyuncakları, dekorasyon eşyaları, giyim tekstil, gibi birbirinden farklı indirimli ürünler bu hafta Bim'in raflarında olacak.

Her hafta raflarını indirimli ürünlerle yenileyen market zinciri, sosyal medya gündemine bomba gibi düşen satışlarına bir yenisini daha eklenecek. Özellikle ev hanımlarının ve yeni ev düzenlerin dikkatini çeken Keysmart nofrost buzdolabı, 7 bin 999 TL'lik fiyatıyla cuma günü satışa sunulacak. Vatandaşların merakla beklediği buzdolabının dondurucu bölmesi 59 L, soğutucu bölmesi ise 167 L'dir.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala