Bim 28 Ekim kataloğunda Keysmart derin dondurucu kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

28.10.2022

Bitiş Tarihi

03.11.2022


Bim 28 Ekim kataloğunda Keysmart derin dondurucu kampanyası kaçmaz. Bim marketin 28 Ekim – 3 Kasım tarihlerinde geçerli olan indirimli aktüel kataloğunda yok yok.

Bim, ülke genelindeki zincir marketlerinde uygun fiyatlı ürünleri satışa çıkarmaya devam ediyor. Farklı kategorideki pek çok ürünü mağazalarında müşterilerle buluşturan Bim, ekim ayının son haftasından itibaren satılacak aktüel ürünleri açıkladı.

Bim Keysmart derin dondurucu kampanyası


Bim, ülke çapındaki binlerce marketinde, bütçe dostu ürünleri satışa çıkarmaya devam ediyor. Farklı kategorilerde uygun fiyatlı ürünleri kullanıcılar ile buluşturan şirket, gelecek hafta satışa çıkaracağı aktüel ürünleri açıkladı.

Türkiye'nin en büyük ekonomik market zincirleri arasında yer alan Bim alışveriş severleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Vatandaşların merakla beklediği 28 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında geçerli olan kataloğu yayınlandı! Birbirinden indirimli ürünler bu hafta Bim’de.

Bu hafta Bim markette Keysmart markasına ait derin dondurucu var. Vatandaşların ilgiyle takip ettiği Bim marketin aktüel kataloğunda yer alan 4 bölmeli derin dondurucu 3.499 TL’ye sahiplerini bekliyor.

Keysmart derin dondurucu özellikleri


Birçok evde yer tasarrufu için kullanılan derin dondurucular, 4 mevsim tazelik sağlıyor. Keysmart 4 çekmeceli derin dondurucu gıdaların bozulmadan taze kalmasını sağlıyor. keysmart, çekmeceli yapısı sayesinde gıdaların daha düzenli yerleştirmemizi sağlıyor.

Keysmart 4 çekmeceli derin dondurucu, içindeki nem oranı ile birlikte gıdaları korur. Keysmart 4 çekmeceli derin dondurucu, A+ sınıfına göre daha az enerji sağlar. 4 çekmecenin 2'sinde hızlı dondurma mevcut. Keysmart 4 çekmeceli derin dondurucu toplam haacimi ise 117 litredir. Ürünün kapı yönü değiştirilebiliir.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala