Bim 30 Aralık kataloğunda indirimli el blender seti
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

30.12.2022

Bitiş Tarihi

05.01.2023


Bim’in 30 Aralık tarihli indirimli aktüel kataloğunda indirimli el blender seti sizleri bekliyor. Bu hafta Bim markette birbirinden yeni ürünler var.

Tüketicilerin her hafta merakla beklediği Bim aktüel kataloğu içerisinde yer alan ürünler, genellikle indirimli fiyatlarla alışverişçilere sunuluyor.

Bim’de indirimli el blender seti


Bim, ülke genelindeki zincir marketlerinde uygun fiyatlı ürünleri satışa çıkarmaya devam ediyor. Farklı kategorideki pek çok ürünü mağazalarında müşterilerle buluşturan Bim, aralık ayının son gününden itibaren satılacak aktüel ürünleri açıkladı.

Türkiye'nin en büyük perakende market zincirlerinden biri olan Bim’in 30 Aralık 2022 – 5 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olan aktüel kataloğunda tencereden çerezlik setine, ütüden elektrikli bisiklete, sera dolabından yapboza kadar pek çok ürün var.

Her hafta raflarını indirimli ürünlerle yenileyen market zinciri, sosyal medya gündemine bomba gibi düşen satışlarına bir yenisini daha eklenecek. Özellikle ev hanımlarının dikkatini çeken Heifer Chef's 1000 W El Blender Seti, 479 TL'lik fiyatıyla cuma günü satışa sunulacak.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala