Bim 30 Aralık kataloğunda Jabra bluetooth kulaklık kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

30.12.2022

Bitiş Tarihi

05.01.2023


Bim 30 Aralık kataloğunda Jabra bluetooth kulaklık kampanyasını kaçırmayın. Bu hafta Bim markette pek çok kategoride inanılmaz ürünler sizleri bekliyor.

Türkiye’nin 81 ilinde birçok şubesi bulunan BİM düzenli olarak yayınladığı kataloğu her zaman olduğu gibi yine müşterilerine sundu. BİM’den müşterileri için kapıda kuyruk oluşturacak indirimleri ile vatandaşların tercihi olmaya devam ediyor.

Bim Jabra bluetooth kulaklık kampanyası


Bim indirim katalogları, indirimli ürünler için en bilinen güvenilir kataloglardan biridir. Satın almak istediğiniz herhangi bir şey için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olur.

Bim, ülke genelindeki zincir marketlerinde uygun fiyatlı ürünleri satışa çıkarmaya devam ediyor. Farklı kategorideki pek çok ürünü mağazalarında müşterilerle buluşturan Bim, aralık ayının ilk haftasından itibaren satılacak aktüel ürünleri açıkladı.

Her hafta raflarını indirimli ürünlerle yenileyen market zinciri, sosyal medya gündemine bomba gibi düşen satışlarına bir yenisini daha eklenecek. Özellikle yeni bir kulaklık arayışında olanların dikkatini çeken bluetooth kulaklık, 999 TL'lik fiyatıyla cuma günü satışa sunulacak.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala