Image Description

  Bim 30 Eylül kataloğunda Stanley klasik paslanmaz çelik yemek termosu kampanyası

  Bim 30 Eylül kataloğunda Stanley klasik paslanmaz çelik yemek termosu kampanyası

  Kampanya Detayları

  9/30/2022 / 10/6/2022

  Bim 30 Eylül tarihli aktüel kataloğunda Stanley klasik paslanmaz çelik yemek termosu kampanyası kaçmaz. Bim marketin bu haftaki indirimli aktüel kataloğunda yok yok. Bim, ülke genelindeki mağazalarında uygun fiyatlı ürünleri müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Marketin bu hafta açıkladığı aktüel ürünler listesinde beyaz eşyadan bisiklete, çalışma masasından kitaplığa kadar pek çok ürün yer alıyor.

  Bim Stanley klasik paslanmaz çelik yemek termosu kampanyası

  Bim 30 Eylül – 6 Ekim 2022 tarihli aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bim kataloğunda bu hafta gıda, züccaciye, elektronik, beyaz eşya, tekstil ürünleri ve elektrikli ev aletleri dikkat çekiyor. Her hafta birbirinden ucuz ürünlerin yer aldığı Bim’de bu hafta; Hp marka yazıcılar ve kitaplıklı çalışma masası dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Bu hafta Bim markette özellikle kamp düşkünlerini heyecanlandıracak bir ürün var. O da hiç şüphesiz Stanley marka klasik paslanmaz kaşıklı çelik yemek termosundan başkası değil. bu hafta birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı katalogda çelik yemek termosu 439 TL’ye sahiplerini için hazırlanıyor.

  Stanley klasik paslanmaz çelik yemek termosu özellikleri

  • Hacim: 0.40 LT
  • Ağırlık: 360 gr
  • Boyutları: 10.7 x 8.63 x 13.5 cm
  • Termosun ağız kısmı: 7 cm'dir
  • Sıcak & Soğuk: 7 saat
  • 18/8 paslanmaz çelik, BPA içermez
  • Çift duvarlı vakum yalıtımı
  • Sızdırmaz + paketlenebilir
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir
  SOĞUK YA DA SICAK Dışarıdaki hava kaç olursa olsun, paslanmaz çelik termos sayesinde, yiyecekleriniz 7 saat boyunca sıcak ya da soğuk kalır. DAYANIKLI VE GÜVENLİ Sağlam ve paslanmaya karşı dayanıklı, 18/8 yüksek kaliteli gıda sınıfı paslanmaz çelik yapı ile uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Ayrıca BPA'sız malzemelerden yapılmış olup, içeriğinin güvenle tüketilmesini sağlar. ÇOK AMAÇLI, SIZDIRMA YAPMAYAN KAPAK İçindeki kaşal ve sızdırma yapmayan kapak ile, sırt çantanıza dökülme riski yoktur. Geniş ağzı sayesinde doldurma ve temizleme işlemi de kolaydır. TEMİZLEMESİ KOLAY Geniş ağzı sayesinde doldurma, boşaltma ve temizlik çok daha kolay. Bu paslanmaz çelik termosun her bir parçası bulaşık makinesinde yıkanabilir. (sadece üst rafta) ÖMÜR BOYU GARANTİ! Stanley zamana karşı koymak üzere tasarlandı. Bu Stanley'nin size verdiği bir sözdür. "Ömür Boyu Kullanım”, sloganı Stanley'nin 1913'ten beri bir ömür boyu sürecek dayanıklı yiyecek ve içecek saklama aletleri üretme vaadidir. Bugün hala bu sözü tutuyorlar. Stanley ürünleri, üretimden kaynaklanan hatalar, ısı muhafaza problemleri veya akıtma/sızdırma gibi sorunlara karşı ömür boyu garantilidir. Düşme ve çarpma sonucu meydana gelebilecek üründeki her türlü hasar ve hasar nedeni ile oluşabilecek termal kayıplar, sıvı sızdırması ve yine düşme ve çarpma neticesinde ürünün parçalarındaki kırıklar vb ile kullanım, bakım ve temizlik koşullarına uyulmaması gibi durumlar sonrasında iç ve dış yüzeyde oluşabilecek hasarlar, bozulmalar ve paslanma/korozyonlar garanti kapsamına girmemektedir.
  Daha Fazla Bilgi Al