Bim 7 Ekim kataloğunda blender seti kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

07.10.2022

Bitiş Tarihi

13.10.2022


Bim 7 Ekim kataloğunda blender seti kampanyası kaçmaz. bu hafta Bim markette birbirinden farklı ürünler yer alıyor. Kaçırılmayacak indirimler sizleri bekliyor.

Bim aktüel kataloğunda bulunan ürünler geniş bir yelpazeye sahiptir. Akıllı saat modellerinden kahvaltılık tabak çeşitlerine, kırtasiye ürünlerinden kamp malzemelerine aradığınız pek çok ürün çeşidini bulabileceğiniz aktüel ürünler her salı ve cuma günleri yenilenmektedir.

Bim 7 Ekim kataloğunda blender seti kampanyası


Bim 7-13 Ekim 2022 tarihli aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bim kataloğunda bu hafta gıda, züccaciye, elektronik, beyaz eşya, tekstil ürünleri ve elektrikli ev aletleri dikkat çekiyor. Her hafta birbirinden ucuz ürünlerin yer aldığı Bim’de bu hafta; 4’lü çeyiz seti, hobi ve seracılık ürünleri dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor.

Türkiye’nin en sevilen market zincirlerinden olan Bim’e bu hafta blender seti geliyor. Vatandaşların büyük ilgisini çeken Heifer Chef's marka Blender Set 749 TL’ye sahiplerini bekliyor.

Blender set özellikleri  • Gövde Materyali: Plastik

  • Doğrayıcı Hazne: 1 L

  • Buz Kırma: Var

  • Güç (Watt): 1000

  • Ölçü Kabı Kapasitesi: 1 L

  • Emniyet Sistemi: Var

  • Hız Kademesi: 2

  • Doğrayıcı: Var

  • Bıçak Özelliği: Çelik


Dayanıklılığı sayesinde çelik bıçakların sunduğu hijyenik kullanım tarzıyla kolay bir şekilde kırma veya çıkma işlemleri gerçekleştirebilir ve sizde 1000 wattlık makine performansıyla asla yarı yolda kalmazsınız.

Son derece pürüzsüz bir şekilde dilediğiniz her türlü işlem için kullanabileceğiniz buz kırma ve doğrama işlemlerini gerçekleştirmek üzere son teknolojiyle tasarlanmış çelik bıçaklar oldukça profesyonel işler adına size mutfakların en kolay yardımcı olabilir.

Birden fazla işlevi tek bir makinede gerçekleştirirken ister çırpma isterseniz kırma veya karıştırma işlemlerini hazırlarken profesyonel bir hizmetle mutfaklarda ustalara taş çıkartan bir deneyime sahip olabilirsiniz.

Dilerseniz makinanın turbo fonksiyonuyla en pürüzsüz kıvamları elde edebilir ve her zaman tariflerinizin olması gerektiği gibi olabilmesine yardımcı olurken sizde sevdiklerinizin damak zevkine hitap edebilirsiniz.

Mutfaklarda en ayrıcalıklı deneyimi sahibi olarak her zaman kalitesinden asla ödün verme ya çakma makinesi ile plastik gövdeli kullanım tarzı biçimde kullanabilirsiniz.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala