Bim Fakir 2000 W Buharlı Ütü kampanyası! 2 Eylül kataloğunda
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

02.09.2022

Bitiş Tarihi

08.09.2022


Bim markette Fakir 2000 W Buharlı Ütü kampanyası kaçmaz. 2 Eylül kataloğunda yer alan ütü inanılmaz indirimli fiyatıyla sizleri bekliyor.

Bim raflarına bu hafta da birçok yeni ürün eklendi. Bim’de bu hafta kişisel bakım ürünlerinden çocuklara özel oyuncaklara ve bahçe mobilyasına, elektronik ev aletlerinden ev tekstiline pek çok ürün indirimli olarak yer alıyor.

Bim marketin bu haftaki kataloğunda es geçilmeyecek bir ürün var. O da hiç şüphesiz Fakir buharlı ütüden başkası değil. Bim’de Fakir marka ütü 449 TL’ye sahiplerini bekliyor.

Ürün Bilgileri

• Seramik taban

• Ayarlanabilir termostat

• Buhar ayarı

• Dikey buhar çıkışı

• Kendi kendini temizleme

• 350 ml su tankı kapasitesi

• Su damlatmama

• Kirece karşı koruma

• Devamlı buhar oranı 25 g/dk

• Şok buhar oranı 130 g

• 1800-2000 watt

Ütü Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Hepimizin evinde kullanmayı sevdiği elektrikli ev aletlerinden biri olan ütüler, günlük yaşantımızda bizleri yansıtmak için kullanılmaktadır. Ev eşyası, kıyafet, ev eşya takımları vb. alanlarda gerekliliği zorunlu olan ütüler, aslında tüm hepimizin işlerini kolaylaştırmaktadır. Ütüler sadece bireysel anlamda değil oteller gibi alanlarda da oldukça önemli bir yere sahiptir. İş hayatımızda yüksek bir profilde olan biri isek ve kendimize değer veriyorsak ütü kullanımına ve alacağımız ütüye oldukça dikkat etmeliyiz.

Ütü alırken ilk olarak karar vermemiz gereken konu, ütünün modeli olmaktadır. Ütünün normal tipte bir ütü mü olduğuna veya buharlı bir ütü mü olup olmadığına bakılmalıdır. Kendi isteklerimiz doğrultusunda bu tip seçime dikkat etmeliyiz ve daha sonrasında aşağıdaki diğer püf noktalara da dikkat ettiğimiz takdirde istedi-ğimiz ütüyü bulabileceğiz.

Her eşya gibi ütü alırken de önemli birkaç püf noktalarına dikkat etmeliyiz. Aksi takdirde diğer insanlar gibi birkaç şikayette bulunabiliriz. Öncelikle beyaz eşya alışverişinde önemli bir yere sahip ütülerin seçim aşama-sında ilk olarak markaya dikkat etmeliyiz. Çünkü markanın verdiği güven de bizler için önem taşımaktadır. Bunun dışında ütünün tabanının fonksiyonlu oluşuna, nem ve buhar yöntemine sahip olup olmadığına, ütü-nün kullanışlı olmasına, kumaştaki kayganlık hissine bakılmalıdır.

Bunun dışında profesyonel bir şekilde ütü seçimi yapılırken şu noktalara dikkat edilmelidir:

- Alınacak ütünün Watt gücü oldukça yüksek olmalıdır ki kıyafetleriniz ve diğer ürünlerinizde etki yaratabilsin ve düzgünlük kazandırabilsin. Örneğin Watt gücü 2000 değerinin üzerinde olan ütüler iyi bir etki yaratmakta ve ürünlerinizin iyice açılıp kolay şekil alabilmesine fayda sağlamaktadır.

- Diğer bir önemli faktör ise ütü tabanı: Ütünüzün tabanının olabildiğince güçlü ve eğer tercih edebilme şan-sınız var ise seramik olması gerekmektedir. Diğer bir seçenek olan çelik ütüleri değil de seramik tabanlıları seçerseniz kumaş yanma riskini bir miktar daha fazla önlersiniz. Bu şekilde kıyafetler üzerindeki hasar ve sararmaların önüne geçebileceksiniz. Kumaşlara yapışmayacak ütü seçmelisiniz. Ütü tabanında yer alan gö-zenek kısımları da önemlidir çünkü bu gözenekler ütünün gücü doğrultusunda gerekli buharın çıkışını sağla-maktadır.

- Ütü alırken ütünün buharlı olup olmamasına bakmalıyız. Her ne kadar tercihe bağlı olan bir konu olsa da buhar gücü fazla miktarda olan ütüler, eşyaları ve kıyafetleri daha kolay ütülememize yardımcı olmaktadır. Ütülerin buhar gücü ne kadar az ise kıyafetlere eden etki o kadar azalır ve bu da ütünün vermiş olduğu etkiyi ve verimi düşürür. Bu nedenle bizler ütü seçiminde buharlı ütüleri seçmeye yönelmeliyiz. Buhar gücü fazla olan ütüler sayesinde kırışıklıklar en aza indirgenmekte ve en yüksek verim alınmaktadır.

- Ütünün seçiminde etkili olan bir özellik de otomatik ısı ayarı olmaktadır. Örneğin pamuk kumaşa sahip bir kıyafet ütüleyecekseniz pamuk kumaşın hasar görmeyeceği bir sıcaklık düzeyinde ütü yapabilmelisiniz. Aynı şekilde örneğin yün kumaş ütüleyecekseniz ütünüzün de o sıcaklığa uygun çalışabildiğini test edin. Ütünüz kumaşa hasar vermemelidir.

İşte sizler de yukarıda yer alan tüm bu ifadelere dikkat ederek evinize en uygun ütüyü bulacaksınız. Bu ütü sayesinde de ütünüze rahatlıkla kıyafetlerinizi teslim edebilir ve elde ettiğiniz harika sonuçları görebilirsiniz. Sizler de ütü alırken dikkat etmeniz gereken noktalara mutlaka dikkat edin ve hasar oranını en aza çekerek kendinize katkı sağlayın.

Ütü alırken watt gücüne, otomatik ısı ayarı özelliğine, tabanının kalitesine, markasına ve buhar faktörüne dikkat ederek hayalinizdeki ütü seçeneğine kavuşun.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala