Bim Fakir elektrikli süpürge kampanyası! 9-15 Eylül kataloğu
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

09.09.2022

Bitiş Tarihi

15.09.2022


Bim Fakir elektrikli süpürge kampanyası kaçmaz. Bim’in 9-15 Eylül tarihli indirimli aktüel kataloğunda pek çok yeni ürün indirimleriyle sahiplerini bekliyor.

Bim indirim katalogları, indirimli ürünler için en bilinen güvenilir kataloglardan biridir. Satın almak istediğiniz herhangi bir şey için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olur. Bim marketin 9-15 Eylül tarihlerinde geçerli olan aktüel kataloğu yayınlandı.

Bu hafta Bim markette yine vatandaşları heyecanlandıracak çok fazla ürün var. Uygun fiyatlarıyla gönüllerin sahibi olan Bim’de Fakir Atria Electronic 890 W toz torbasız elektrikli süpürge var. Hem mağazada hem de uygulamada yer alan Fakir marka süpürge Bim’de 1.449 TL’ye sizleri bekliyor.

Ürünün özellikleri

Üstün Teknolojik Sistem
Sahip olduğu üstün teknolojik donanımlar ile kullanıcılarının her anlamda başarılı bir temizlik işlemi gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır. Yüksek motor kapasitesi sayesinde yüksek emiş gücüne sahip olan bu ürün, akıllı tasarımı ile pek çok kişinin gözdelerinden bir tanesidir. Üstün teknolojik donanımları ile her köşe-de farklı bir performans sergilemek yerine tüm yüzeylerde eşit ve derinlemesine bir temizlik sağlar.

Toz Kontrol Kapasitesi
Sahip olduğu geniş toz haznesi sayesinde süpürme işlemi esnasında bölme içinde toplanan tozların yeniden çevreyi yayılmasına engel olur. Profesyonel bir toz kontrol kapasitesine sahip olan ürün bu sayede mikro partiküllerin ortadan kaldırılmasına ve alerjen oluşumlarının tamamen engellenmesine imkân tanır. Özellikle çocuklu aileler için oldukça ideal olan bu ürün sayesinde evinizdeki sağlıklı hava her zaman korunur.

Dayanıklı Yapı
İçinde kullanılan materyallerin kaliteli olmasından dolayı ürün darbelere ve çarpmalara ve düşmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Uzun süreli kullanımlar için fazlasıyla ideal olan bu yapısı sayesinde korkmadan ne gönlünüzce ürünü kullanabilirsiniz.

Düşük Enerji Sarfiyatı
Çevre dostu olma politikasından dolayı oldukça düşük enerji harcayan Fakir Atria Electronic 890 W Toz Tor-basız Elektrikli Süpürge; kullanıcılarının bütçelerini koruyan en önemli destekçilerinden bir tanesidir. Yıllık enerji tüketim miktarı oldukça düşük olan üründe yer alan tüm fonksiyonlar, gereksiz enerji kullanımını engeller. Bu sayede kullanıcılar tarafından günlük kullanımlar için idealdir.

Ergonomik Tasarım
Ergonomik tasarımları sayesinde alansal hareketlerde yüksek performans sağlar. Özellikle dar olanlar için oldukça ideal olan ürün; ev içerisinde bir odadan başka bir odaya geçerken kolay kullanım sağlamaktadır.

Çevre Dostu Politikası
Düşük enerji sarfiyatı ile tamamen çevre dostu bir üründür. Bu sayede gönlünüzce kullanabilirsiniz.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala