Bim Hometech boyun masaj aleti kampanyası! Bim 14 Ekim kataloğu
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

14.10.2022

Bitiş Tarihi

20.10.2022


Bim Hometech boyun masaj aleti kampanyası kaçmaz. Bim marketin 14-20 Ekim tarihli indirimli aktüel kataloğunda yok yok. Bim marketin bu haftaki ürünlerini kaçırmayın.

Bim aktüel kataloğunda bulunan ürünler geniş bir yelpazeye sahiptir. Akıllı saat modellerinden kahvaltılık tabak çeşitlerine, kırtasiye ürünlerinden kamp malzemelerine aradığınız pek çok ürün çeşidini bulabileceğiniz aktüel ürünler her salı ve cuma günleri yenilenmektedir.

Bim Hometech boyun masaj aleti kampanyası


Bim indirim katalogları, indirimli ürünler için en bilinen güvenilir kataloglardan biridir. Satın almak istediğiniz herhangi bir şey için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olur.

Türkiye'nin en büyük market zincirlerinden biri olan Bim 14-20 Ekim tarihlerinde geçerli olan indirim kataloğunu yayınlandı. İndirimden faydalanmak isteyen vatandaşlar aktüel ürünler listesini inceliyor.

Bu hafta Bim marketin aktüel kataloğunun en gözde ürünü hiç şüphesiz Hometech boyun masaj aleti olacak. Katalog yayınlandığı andan itibaren en çok merak edilen ve aratılan ürün olan boyun masaj aleti Bim’de 189 TL’ye sahiplerini bekliyor.

Hometech boyun masaj aleti özellikleri


Omuzlar, ense, sırt ve ayaklar için çok yönlü kullanılabilen rahatlama masajı, ekstra yumuşak yüzey, aydınlatma,- Çift olarak tek yöne döner, mikrofiber yüzey, çıkartılabilen ve makinede yıkanabilen kılıf, üniversal yastık şekli sayesinde çok yönlü kullanılabilir, sabitleme için kenetlenen elastik bant

Renk: Kahverengi

Hem aracınızda (araç girişi ile) hem de ofis ve evinizde kullanabileceğiniz kızılötesi ısıtma teknolojili harika bir boyun masaj aleti. Titreşim değil gerçek yoğurmalı masaj etkisi. İster ısıtmalı ister ısıtmasız human touch teknolojisine sahip esnek ve kullanışlı masaj yastığı. Human touch teknolojisi insan parmakları ile yapılan mesajı taklit eder.

1x masaj aleti 1x ev elektrik adaptörü Boyutları

Genişlik 30cm x uzunluk 16cm x kalınlık 10cm

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala