Bim indirimli ton balığı kampanyası! SuperFresh ve Dardanel markalarında indirim
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

01.11.2022

Bitiş Tarihi

06.11.2022


Beslenmenin en önemli besinlerinden biri olan ton balıkları şimdi Bim marketlerinde indirimli fiyatlarla satılıyor. Bim marketin indirimli ton balığı kampanyasını inceleyin.


Eğer balık yemek sizin ya da çocuklarınız için de vazgeçilmezse Bim’in indirimli ton balığı kampanyasına göz atabilirsiniz. SuperFresh marka 3x75 gram üçlü ton balığı 45.50 liraya satışta. Eğer mısırlı fasülyeli Dardanel marka ton balığı satın almak isterseniz 185 gramı 22,50 liraya satışta.Bim indirimli ton balığı


Ton balığı harika bir protein kaynağıdır ve aynı zamanda iyi bir omega-3 yağ asitleri kaynağıdır. Ayrıca bilişsel gelişim için önemli olan cıva bakımından düşük ve selenyum bakımından yüksektir.


Ton balığı çiğ veya pişmiş olarak yenebilir, ancak ton balığı yemenin en iyi yolu kimyon, sarımsak veya kırmızı biber gibi otlar ve baharatlarla ızgara yapmaktır. Ayrıca selenyum, iyot, çinko ve demir mineralleri açısından da zengindir.


Ton balığı, sağlıklı bir besin olarak kabul edilen bir balık türüdür. İyileştirilmiş kardiyovasküler sağlık ve beyin fonksiyonu gibi birçok fayda sağladığı bilinmektedir.


Ton balığı, birçok insan, özellikle de çocuklar için diyetin önemli bir parçasıdır. Salatalarda, sandviçlerde, güveçlerde ve makarna yemeklerinde olmak üzere çeşitli şekillerde kullanılabilir.


Yüksek düzeyde protein ve omega-3 yağ asitleri, kilo vermeye çalışanlar veya diyabet veya kalp hastalığı gibi sağlık durumları nedeniyle diyet yapanlar için iyi hale getirir.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala