Bim kaçırılmayacak bulaşık makinesi kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

12.08.2022

Bitiş Tarihi

18.08.2022


Bim kaçırılmayacak bulaşık makinesi kampanyası sizleri bekliyor. Bim’in 12 Ağustos tarihli aktüel kataloğunda yok yok.

Her hafta kaçırılmayacak fırsatlar sunan Bim, 12-18 Ağustos 2022 tarihlerinde geçerli olan kampanyalı aktüel kataloğu vatandaşla buluşturmaya devam ediyor. Peki bu hafta Bim’de neler var? Teknolojik ev eşyaları, mutfak eşyaları, çocuk oyuncakları, dekorasyon eşyaları, giyim tekstil, gibi birbirinden farklı indirimli ürünler bu hafta Bim’in raflarında olacak.

Bim marketin bu haftaki kataloğunda en dikkat çeken ürünlerden biri de Keysmart KEY 4004 BM 4 Programlı Bulaşık Makinesi olacak. Uygulamaya özel olan Keysmart marka bulaşık makinesi 3.499 TL’ye alıcıları için hazırlanıyor.

Ürünün özellikleri
• Kullanım Türü: Solo
• Program Sayısı: 4 Programlı
• Çatal Kaşık Bölme Tipi: Sepetli
• Genişlik: 59.8 cm
• Derinlik: 60 cm
• Yükseklik: 85 cm
• Enerji Sınıfı: F
• Renk: Beyaz

Bulaşık Makinesi Kullanmanın Faydaları

Bulaşık makineleri, mutfakta yardımcı olabilecek ve size zaman kazandırabilecek kullanışlı bir cihazdır. Pişirdikten sonra temizliği çok daha kolay ve hızlı hale getirirler.

Bulaşık makineleri ilk olarak 1800'lerin sonlarında tanıtıldı. O zamanlar bulaşıkları elde yıkamak için kullanılıyorlardı. 1900'lerin başında, insanların elle yapabileceğinden 40 kat daha fazla bulaşık yıkayabilen bulaşık makineleri popüler hale geldi. Bulaşık makinesi endüstrisi o zamandan beri istikrarlı bir şekilde büyüdü ve şimdi yılda ortalama 15 milyar dolarının üzerinde bir değere sahip olduğu tahmin ediliyor.

Bulaşık makineleri el emeğine ihtiyaç duymadan bulaşıkları yıkayarak zamandan ve enerjiden tasarruf edilmesine yardımcı olurlar.

Bulaşık makineleri sanitasyon, temizlik ve koku giderme gibi birçok amaç için kullanılabilir. İnsanların bulaşık ve tencere yıkamasını kolaylaştırırlar. Bu cihazın ayrıca gıda maddeleri arasında çapraz bulaşma riskini azalttığı da bilinmektedir.

Ayrıca bulaşık makineleri, geleneksel elde yıkama yöntemlerine göre daha az su kullandıkları için su tasarrufu sağlar. Ayrıca zamandan ve enerjiden tasarruf sağlarlar.

Bulaşık makineleri elde bulaşık yıkamaktan daha verimlidir, bu yüzden birçok insan onları kullanmayı tercih eder. Bulaşık makinesinden çıkan tencere, tava ve diğer kapları ovma zahmetinden ve zamandan ve enerjiden tasarruf sağlarlar.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala