Bim Philips toz torbasız elektrikli süpürge kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

25.11.2022

Bitiş Tarihi

01.12.2022


Bim Philips toz torbasız elektrikli süpürge kampanyasını kaçırmayın. 25 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında geçerli olan Bim kataloğunda pek çok yeni ürün sizleri bekliyor.

Bim indirim katalogları, indirimli ürünler için en bilinen güvenilir kataloglardan biridir. Satın almak istediğiniz herhangi bir şey için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olur.

Bim Philips toz torbasız elektrikli süpürge kampanyası


Bim, ülke çapındaki binlerce marketinde, bütçe dostu ürünleri satışa çıkarmaya devam ediyor. Farklı kategorilerde uygun fiyatlı ürünleri kullanıcılar ile buluşturan şirket, gelecek hafta satışa çıkaracağı aktüel ürünleri açıkladı.

Bu hafta Bim’e Philips markasına ait toz torbasız elektrikli süpürge geliyor. Kaliteli ve kullanışlı süpürge Bim markette 2.199 TL’ye sahiplerini bekliyor.

Philips toz torbasız elektrikli süpürge özellikleri


Philips FC9330 elektrikli süpürgede toz torbası yerine toz haznesi bulunuyor. Toz haznesi ile daha rahat bir kullanım söz konusu oluyor.

Tek elle boşaltılabilir şekilde tasarlanan toz haznesi işlem sonrasında avantaj sağlıyor. Temizlik sürecini kolaylaştıran toz haznesi hijyeni artırıyor.

Boşaltma işlemi sırasında oluşabilecek dağılma sorunları toz haznesi özellikleri ile gideriliyor. Bu sayede çok yönlü bir etki sağlanıyor.

Geniş toz haznesi süpürme işlemi boyunca devamlılık oluşturuyor. Devamlı bir deneyim sunan toz haznesi sayesinde işlem performansı artıyor. Philips FC9330 elektrikli süpürge içerisinde Allergy H13 filtreleme sistemi bulunuyor.

Filtreleme teknolojisinin avantajları ile tozlar hapsediliyor. Yüksek oranda hijyen sunan filtreleme teknolojisi toza karşı duyarlılığı olan kullanıcılar için deneyimi iyileştiriyor. Evcil hayvan tüyleri, polen ve diğer partiküller filtreleme sistemine takılıyor. Filtreleme özellikleri ile fonksiyonel bir deneyim elde ediliyor.

Monza red renkli 900 W toz torbasız elektrikli süpürge kompakt tasarımı ile avantaj yaratıyor. Kolay bir tutuşa sahip olan toz torbasız süpürge mobil bir deneyim sunuyor. Tasarımsal özellikler sayesinde süpürgeyi kaldırmak ve farklı alanlarda kullanmak için ideal bir yapı sergileniyor. Küçük ve hafif tasarımlı elektrikli süpürge alandan tasarruf sağlıyor.

Alan kaplamayan elektrikli süpürge muhafaza avantajlarını beraberinde getiriyor. Derinlemesine temizlik sunan Philips FC9330 900 W toz torbasız elektrikli süpürge ulaşılması güç alanlara rahatlıkla erişebiliyor. Parke arası, duvar kenarı ve koltuk altı gibi alanlar rahat bir şekilde temizlenebildiği için komple bir performans elde ediliyor.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala