Image Description

  Bim Orijinal Stanley Termos İndirim Kampanyası

  Bim Orijinal Stanley Termos İndirim Kampanyası

  Kampanya Detayları

  7/27/2022 / 8/15/2022

  Dünyanın en ünlü termos markalarından biri olan Stanley termoslar Bim'de indirimli fiyatlarla satışta. Stanley 1.3 litre outdoor termosun fiyatı 499 liraya düştü.

  Stanley Termos'un Üstün Özellikleri

  Stanley Termos, üstün yalıtımlı paslanmaz çelik su şişesi markasıdır. İşyerinde, sporda ve açık hava etkinliklerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Su şişesi demek yeterli, değil çünkü onlarla kahve de içebilirsiniz. Soğuk ya da sıcak istediğiniz şeyleri muhafaza edebilirsiniz. Bim'de satılan orijinal Stanley Termos, taşıması kolay bir tutamağa ve içmek için geniş bir açıklığa sahip bir termos tasarımına sahiptir. Ayrıca soğuk içecekleri soğuk ve sıcak içecekleri 24 saatten biraz fazla sıcak tutan çift cidarlı yapıya sahiptir. Stanley Termos, doldurmayı kolaylaştıran geniş bir ağız açıklığına sahipken kapak, sızıntıları önleyen hava geçirmez bir contası da vardır. Kapak ayrıca şişenin yan tarafında entegre bir taşıma halkasına sahiptir, böylece hareket halindeyken elinizle kolayca taşıyabilir veya sırt çantanıza veya çantanıza takabilirsiniz. Taşıma tutamağı Stanley termosları ilk bakışta ayırt etmenizi sağlayan en belirgin özelliklerden biridir. Dünyanın en çok tercih edilen markaları arasında yer alan Stanley termoslar, Bim'de peşin fiyatına 6 taksit seçeceğiyle satışta.

  Termosun teknik bilgileri

  28 saat sıcak 26 saat soğuk 150 saat buzlu muhafaza Katlanabilir taşıma sapı Çift duvar yalıtımlı Sızdırmaz iç tıpa Bardak şeklinde kullanım özellikli dış kapak Ömür boyu garantili
  Daha Fazla Bilgi Al