Bim’de Braun filtre kahve makinesi için yeni indirim
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

29.09.2023

Bitiş Tarihi

06.10.2023


Bim’de Braun filtre kahve makinesi için yeni indirimler var. Bim 29 Eylül indirimli ürünler kataloğunda Braun filtre kahve makinesi 1.799 liralık fiyatla satışta olacak. Bim, 29 Eylül indirimli ürünler kataloğu ile tüketicilere yine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Özellikle Braun markasının filtre kahve makinesi, 1.799 liralık cazip bir fiyatla satışa sunuluyor. Eğer kaliteli ve uygun fiyatlı bir filtre kahve makinesi arıyorsanız, bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Bu ürünle hem kaliteyi hem de uygun fiyatı bir arada bulabilirsiniz.Bim 29 Eylül İndirimli Ürünler Kataloğunda Braun Filtre Kahve Makinesi Fırsatı


Bim, Türkiye'nin en çok tercih edilen perakende zincirlerinden biri olarak, her hafta farklı ürün kategorilerinde indirimler sunuyor. 29 Eylül tarihli indirimli ürünler kataloğunda ise Braun markasının filtre kahve makinesi öne çıkıyor. Peki, bu ürünün özellikleri neler ve neden kaçırılmamalı? İşte detaylar.

Braun Filtre Kahve Makinesi Özellikleri


Braun, kalitesi ve dayanıklılığı ile bilinen bir markadır. Filtre kahve makinesi de bu kaliteye sahip. Genellikle yüksek fiyatlı olan bu ürün, Bim'in 29 Eylül indirimli ürünler kataloğunda 1.799 liralık bir fiyat etiketi ile tüketicilere sunuluyor. Makine, hızlı ve lezzetli bir şekilde kahve hazırlamanıza olanak tanır. Kahveleriniz Braun ile aromasını da korur.

Fiyat Avantajı ve Neden Kaçırılmamalı?


Braun filtre kahve makinesi genellikle piyasada daha yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Ancak Bim, 29 Eylül indirimli ürünler kataloğunda bu ürünü 1.799 lira gibi cazip bir fiyatla sunuyor. Eğer bir filtre kahve makinesi almayı düşünüyorsanız fırsatı kaçırmamanızı öneririz.

Bim'in 29 Eylül indirimli ürünler kataloğu sadece Braun filtre kahve makinesi ile sınırlı değil. Farklı kategorilerde birçok ürün de indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala