Bim’de Fakir çeyiz paketi indirim kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

08.09.2023

Bitiş Tarihi

15.09.2023


Bim’de Fakir çeyiz paketi indirim kampanyası var. Bim’de 4 ürün 1 arada kampanyası var. Fakir markalı çay makinesi, tost makinesi, blender seti ve Türk kahve makinesi 2799 liralık fiyat etiketiyle satılıyor.Bim'de Fakir Çeyiz Paketi Fırsatı!


Yeni evlenecek çiftlerin ya da evini yenilemek isteyenlerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden bazıları, Bim'de özel bir kampanya ile bir araya geliyor. Bim, müşterilerine Fakir markasının kalitesini uygun fiyatlarla sunuyor.

Bim, ev ihtiyaçları için özel bir kampanya başlattı. Fakir markası dört farklı ürünü bir arada sunuyor. Bu kampanya kapsamında; çay makinesi, tost makinesi, blender seti ve Türk kahve makinesi toplamda sadece 2799 lira.

4 Ürün 1 Arada Özel Kampanya


Bim'in bu özel kampanyasında, Fakir markasının en çok tercih edilen ürünleri 4'lü set halinde sunuluyor. Çay makinesi ile demlediğiniz çayları, Fakir'in tost makinesi ile hazırladığınız sıcak tostlarla birleştirebilirsiniz. Ayrıca, mutfakta ihtiyaç duyduğunuz anlarda Fakir blender seti ve Türk kahve makinesi de yanınızda.

Kalite ve Uygun Fiyat Bir Arada


Fakir markasının bu dört ürünü, Bim'de sadece 2799 lira gibi cazip bir fiyatla satışa sunuluyor. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bu ürünlerle mutfakta harikalar yaratmaya hazır olun.

Bim'de Fırsatları Kaçırmayın!


Bim, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Fakir çeyiz paketi kampanyasıyla, mutfakta ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bir arada bulabilirsiniz. Bu özel fırsatı kaçırmamak için en yakın Bim şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: kampanyaradar.com

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala