Bim'de kalın tekerlekli RKS XS25 elektrikli bisiklet için indirim
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

04.08.2023

Bitiş Tarihi

10.08.2023


Bim’in 4 Ağustos Cuma kataloğunda kalın tekerlekli RKS XS25 elektrikli bisiklet 15.999 liralık fiyatla satışta olacak.


RKS’nin en çok tercih etilen katlanır elektrikli bisikletlerinden biri olan bu model 60 kilometreye varan menziliyle dikkat çekiyor.Bim'de RKS elektrikli bisiklet kampanyası


Bim, müşterilerine birbirinden değerli fırsatları sunmaya devam ediyor. Bim'in 4 Ağustos Cuma kataloğunda, özellikle teknoloji tutkunlarının ilgisini çekecek bir ürün bulunuyor: Kalın tekerlekli RKS XS25 elektrikli bisiklet!

RKS'nin en çok tercih edilen katlanır elektrikli bisiklet modellerinden olan XS25, sadece 15.999 liralık fiyatla Bim raflarında yerini alacak. Hem şehir içinde hem de doğa yürüyüşlerinde rahatlıkla kullanılabilen bu bisiklet, kalın tekerlekleri sayesinde engebeli arazilerde bile rahat bir sürüş imkanı sunuyor.

Bu modelin en dikkat çeken özelliklerinden biri ise 60 kilometreye varan menzili. Tek şarjla 60 kilometre yol kat edebilen bu elektrikli bisiklet, hem çevreci hem de ekonomik bir ulaşım seçeneği olarak ön plana çıkıyor. Şehir trafiğinde ya da doğa yürüyüşlerinde size eşlik edecek bu bisiklet, uzun yolculuklarda bile yarı yolda bırakmayacak.

Bim, bu ve benzeri birçok fırsatı müşterilerine sunarken aynı zamanda teknolojik ürünleri de uygun fiyatlarla raflarına taşımayı ihmal etmiyor. Dikkat çeken tasarımı, yüksek performansı ve uygun fiyatıyla RKS XS25 elektrikli bisiklet, 4 Ağustos Cuma günü Bim mağazalarında sizleri bekliyor olacak. Fırsatları kaçırmamak için Bim'in haftalık kataloglarını takip etmeyi unutmayın!

Bisikletin temel özellikleri


-Max hız: 25 km/h

-Mesafe: 45-60 km

-Akü: 36V 10 Ah

-Motor: 250W


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala