Bim'de Keysmart marka çamaşır kurutma makinesi kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

26.05.2023

Bitiş Tarihi

01.06.2023


Bim'de Keysmart marka çamaşır kurutma makinesi kampanyasını kaçırmayın. Bim marketin 26 Mayıs - 1 Haziran 2023 tarihlerinde geçerli olan indirimli aktüel kataloğunda yok yok.

Bim indirim katalogları, indirimli ürünler için en bilinen güvenilir kataloglardan biridir. Satın almak istediğiniz herhangi bir şey için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olur.

Bim'de Keysmart marka çamaşır kurutma makinesi kampanyası


Her hafta kaçırılmayacak fırsatlar sunan Bim, 26 Mayıs - 1 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olan kampanyalı aktüel ürünleri vatandaşla buluşturmaya devam ediyor. Peki bu hafta Bim'de neler var? Teknolojik ev eşyaları, mutfak eşyaları, çocuk oyuncakları, dekorasyon eşyaları, giyim tekstil, gibi birbirinden farklı indirimli ürünler bu hafta Bim'in raflarında olacak.

Her hafta raflarını indirimli ürünlerle yenileyen market zinciri, sosyal medya gündemine bomba gibi düşen satışlarına bir yenisini daha eklenecek. Özellikle ev hanımlarının dikkatini çeken Keysmart 8 kg çamaşır kurutma makinesi, 6 bin 499 TL'lik fiyatıyla cuma günü satışa sunulacak.

Ürün Bilgileri-Program takibi


-Çocuk kilidi


-Led su tankı doluluk göstergesi


-Kırışık önleme


-Filtre temizleme uyarısı


-Program sonu uyarısı
Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala