BinBin ödemesini Turkcell numarasıyla yapanlar Paycell'de 40 TL hediye kazanıyor
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

31.07.2023

Bitiş Tarihi

14.08.2023


BinBin ödemesini Turkcell numarasıyla yapanlar Paycell'de 40 TL hediye kazanıyor. Fırsatlara BinBin uygulaması kampanyalar bölümünden göz atabilirsiniz.

Turkcell kullanıcılarına özel bir fırsat BinBin uygulaması ile geliyor! Scooter kiralarken BinBin uygulamasını kullanarak, Turkcell numarasıyla ödeme yapanlar Paycell'de tam 40 TL hediye kazanıyor. Bu harika kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, BinBin uygulamasının kampanyalar bölümüne göz atmak ve Turkcell numaranızla ödemenizi gerçekleştirmek.

Paycell'in güvenli ve hızlı ödeme sistemi, scooter sürüşünüzü daha keyifli hale getirebilir ve ekstra 40 TL'lik hediye kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. BinBin uygulamasının kampanyalar bölümü sürekli güncelleniyor, bu nedenle düzenli olarak kontrol etmek, yeni fırsatları kaçırmamanızı sağlar.

Scooter kiralama denince akla gelen ilk markalardan biri olan BinBin uygulaması, size alışverişlerinizde ekstra kazanç sağlamak için fırsatlar sunuyor.

Kampanya detayları


Turkcell Mobil Ödeme ile 100 TL ve üzeri bakiye yükle, Paycell'den 40 TL kazan!
Kampanyadan Turkcell müşterileri yararlanabilir.
Kampanyaya "KATIL BINBIN"yazıp 2255'e göndererek veya Paycell uygulamasından HEMEN KATIL butonuna tıklayarak katılabilirsiniz
Turkcell Mobil Ödeme ile yapılacak 100 TL ve üzeri bakiye yüklemesine 40 TI TL hediye hedive para para kazanılacaktır. kazanılacaktır. 40 40 TL TL Hediye Para sadece Bin Bin'de kullanılabilecektir.
Kazanılan ödülün geçerlilik süresi 1 aydır. Bu süre içinde kullanılmayan hediye para geçerliliğini yitirecektir.
Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilir.
Kampanyadan 5.000 müşteri faydalanabilir.
Kazanılan hediye para Paycell uygulaması Hediye Dünyam - Kuponlarım alanından görüntülenebilir.
Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
BinBin ve Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala