Image Description

  BMW 3 Serisi

  BMW 3 Serisi

  Kampanya Detayları

  6/1/2024 / 6/30/2024

  BMW 3 Serisi, Haziran ayına özel %0’dan başlayan faiz oranları veya 250.000 TL takas desteği avantajı ile Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarında sizi bekliyor.

   

  Dinamik görünüm ve olağanüstü sürüş dinamiklerinin yanı sıra, sürücü için kapsamlı ve modern teknoloji desteği sunan BMW 3 Serisi Sedan; etkileyici bir premium otomobilden bekleyeceğiniz her şeyi size fazlasıyla sunuyor.

   

  BMW 3 Serisi Sedan'ın Tasarım Özellikleri

   

  BMW 3 Serisi Sedan, zarif ve atletik tasarımı ile dikkat çekiyor. Markanın karakteristik çizgilerini taşıyan bu model, sportif ön yüzü ve dinamik arka hatları ile göz alıcı bir silüete sahiptir. LED farlar ve büyük hava girişleri, keskin bir görünüm sunarken, aracın genel hatları aerodinamik performansını da destekler. 

   

  Performans ve Motor Seçenekleri

   

  Mükemmel şekilde koordine edilmiş süspansiyon bileşenleri ve güçlü motorlar sayesinde üst düzey konforu ve üstün sürüş dinamiklerini BMW 3 Serisi Sedan ile bir arada deneyimleyin. BMW 3 Serisi Sedan, eksiksiz sürüş deneyimi için güç ve verimliliği bir araya getiriyor. 

   

  BMW 3 Serisi Sedan’ın İç Tasarımı

   

  Modern kokpit, yeni seçim kolu ile merkez konsolu ve Sensatec koltuklar ile BMW 3 Serisi, iç mekanda modern bir görünüm sunuyor. BMW Kavisli Ekran, dokunmatik özellikli bir ekran ünitesi olarak modern ve pratik kullanım özelliklerini parmaklarınızın ucuna taşıyor. 

   

  Teknolojik Donanımlar

   

  BMW 3 Serisi Sedan ile sunulan sayısız yenilikçi teknoloji, sürücü ve otomobil arasında rahat bir iletişim olanağı sağlıyor.Önemli tüm bilgilere eksiksiz bir genel bakış sunan BMW Kavisli Ekran aynı zamanda dokunmatik özelliğiyle pratik kontrol imkanı sunuyor. Akıllı telefon entegrasyonu üzerinden sağlanan sınırsız bağlantı rotaları akıllı telefonunuzda rahatça planlamanıza ve ardından otomobilinize aktarmanıza olanak tanıyor. Dilerseniz sezgisel işletimi deneyimlemek için sesli komutları da kullanabilirsiniz.

   

  Kampanya, 1.06.2024 ile 31.06.2024 tarihleri arasında geçerli olup 2024 model yılına ait BMW 320i Sedan modelini kapsamaktadır ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. Takas desteği bu model için vergiler dahil 250.000 TL’dir. Tüzel kişilerce anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 6 aya kadar %1,49, 12 aya kadar %2,99 ve 24 aya kadar ise %3,99 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Premium Kasko satın alınmadan kullandırılan kampanyalı kredilerde faiz oranı değişmektedir. Yasal limitler dahilinde kredi vadesi ve kredi tutarları esnetilebilecektir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Finansman desteği ve takas desteği aynı anda kullanılamamaktadır.

  Daha Fazla Bilgi Al

  Sıfır Araçlar Kampanyaları

  BMW 4 Serisi Gran Coupé
  5 gün kaldı
  BMW
  BMW 3 Serisi
  5 gün kaldı
  BMW
  %100 Elektrikli Yeni BMW i5
  5 gün kaldı
  BMW
  %100 Elektrikli BMW iX
  5 gün kaldı
  BMW
  %100 Elektrikli BMW i4
  5 gün kaldı
  BMW