Image Description

  BMW 4 Serisi Coupé

  BMW 4 Serisi Coupé

  Kampanya Detayları

  12/1/2023 / 12/30/2023

  BMW 4 Serisi Coupé, şimdi size özel teklif ve finansman koşulları ile Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarında. Takas indirimi veya kredi avantajlarından yararlanmak* ve detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.
   

  BMW 4 Serisi Coupé, kendini mevcut eğilimlerin çok daha ötesinde konumlandırıyor. Bağımsız tasarımı ve klasik coupé silueti, ikonik modellere atıfta bulunurken kendi karakterini de öne çıkarıyor. Modelin hafifliği yola sportif bir şekilde yansırken çevikliği ve performansı da adrenalin seviyesini zirveye çıkarıyor. Sonuç olarak bu güçlü spor coupé’nin erişilmez havası cazibesini de artırıyor.
   

  BMW 4 Serisi Coupé’nin Dış Tasarımı.

  Kışkırtıcı, özgür ve heyecanlı BMW 4 Serisi Coupé, tartışmasız dış tasarımıyla bireyselliği savunan asi bir otomobil görünümü sunuyor. Benzersiz BMW Böbrek Izgaralarını içeren çarpıcı ön bölüm, özgürlüğü vurguluyor ve BMW 4 Serisi Coupé’nin iddialı görünümünü sembolize ediyor.

  BMW 4 Serisi Coupé’nin İç Tasarımı.

  Sade bir form içinde gelişmiş özellikleriyle BMW 4 Serisi Coupé’nin iç tasarımı, sürücüyü odak noktası haline getiriyor. İç tasarımdaki işlevsel stilin yanında, net tasarım dili ve yüksek kaliteli tasarım öğeleri modern ve özgür bir hava oluşturuyor.

  * Kampanya süresi 31.12.2023 tarihine kadar geçerli olup BMW 420i Coupé ve BMW 430i xDrive Coupé modellerini kapsamaktadır ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. Takas desteği bu modeller için vergiler dahil 600.000 TL’dir. Tüzel kişilerce anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 6 aya kadar %0,00, 12 aya kadar %0,00 ve 24 aya kadar ise %1,99 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı ve ayrıca 6. ayın sonunda balon ödeme şeklinde ödenecek kredi alternatifinin maksimum kredi tutarı 1.500.000 TL’dir. Premium Kasko satın alınmadan kullandırılan kampanyalı kredilerde faiz oranı değişmektedir. Yasal limitler dahilinde kredi vadesi ve kredi tutarları esnetilebilecektir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Finansman desteği ve takas desteği aynı anda kullanılamamaktadır.

  Daha Fazla Bilgi Al

  Sıfır Araçlar Kampanyaları

  BMW 4 Serisi Gran Coupé
  11 gün kaldı
  BMW
  BMW 3 Serisi
  11 gün kaldı
  BMW
  %100 Elektrikli Yeni BMW i5
  11 gün kaldı
  BMW
  %100 Elektrikli BMW iX
  11 gün kaldı
  BMW
  %100 Elektrikli BMW i4
  11 gün kaldı
  BMW