Image Description

  BMW 4 Serisi Gran Coupé

  BMW 4 Serisi Gran Coupé

  Kampanya Detayları

  6/1/2024 / 6/30/2024

  BMW 4 Serisi Gran Coupé, Haziran’a özel %0’dan başlayan faiz oranları veya 300.000 TL takas desteğiyle. 

  Sportif Kullanım

   

  BMW 4 Serisi Gran Coupé, 25 mm daha geniş ön aksı ile önceki modele göre daha iyi direksiyon hakimiyeti ve sportif kullanım sunar. Yeni nesil BMW TwinPower Turbo motorlar ve M Sport diferansiyel gibi bileşenlerle dinamik ve dengeli bir sürüş sağlanır.

   

  Verimli Motor

   

  BMW 4 Serisi Gran Coupé, 170 beygir ve 250 Nm tork üreten TwinPower Turbo 4 silindirli benzinli motorla sunulur. Bu motor yüksek verimlilik ve performans sağlar.

   

  Adaptif M Süspansiyon

   

  Adaptif M süspansiyon, Sürüş Deneyimi Kontrolü ile ayarlanabilir. Elektronik kontrollü amortisörler, sürüş stiline ve yol koşullarına uyum sağlar.

   

  Servotronic Direksiyon

   

  Opsiyonel Servotronic özellikli değişken spor direksiyon, daha az efor gerektirir ve sürüş senaryosuna göre tepki verir.

   

  Sportif Şıklık ve Günlük Kullanım

   

  BMW 4 Serisi Gran Coupé, coupé şıklığını ilerici tasarımla birleştirir. Altıgen kafes tasarımlı geniş Böbrek Izgaraları, yassı farlar ve geniş yan hava girişleri ile güçlü bir duruş sergiler.

   

  Geniş İç Tasarım

   

  Geniş iç tasarım, beş tam boy koltuk ve fonksiyonel arka koltuk sırası ile 1.290 litreye ulaşan bagaj hacmi sunar.

   

  Kampanya, 01.06.2024 ile 30.06.2024 tarihleri arasında geçerli olup 2024 model yılına ait BMW 420i Gran Coupé modelini kapsamaktadır ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. Takas desteği 2024 model yılı BMW 420i Gran Coupé modeli için 300.000 TL’dir. Tüzel kişilerce anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında 6 aya kadar %0, 12 aya kadar %1,99 ve 24 aya kadar ise %3,19 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Premium Kasko satın alınmadan kullandırılan kampanyalı kredilerde faiz oranı değişmektedir. Yasal limitler dahilinde kredi vadesi ve kredi tutarları esnetilebilecektir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Finansman desteği ve takas desteği aynı anda kullanılamamaktadır.

  Daha Fazla Bilgi Al

  Sıfır Araçlar Kampanyaları

  BMW 4 Serisi Gran Coupé
  5 gün kaldı
  BMW
  BMW 3 Serisi
  5 gün kaldı
  BMW
  %100 Elektrikli Yeni BMW i5
  5 gün kaldı
  BMW
  %100 Elektrikli BMW iX
  5 gün kaldı
  BMW
  %100 Elektrikli BMW i4
  5 gün kaldı
  BMW