BP akaryakıt harcamalarında Hopi ile yüzde 1 Paracık kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

13.08.2023

Bitiş Tarihi

31.12.2023


BP akaryakıt harcamalarında Hopi ile yüzde 1 Paracık kampanyasını  es geçmeyin. Kampanya Hopi üyesi BP istasyonlarında Hopi QR Kod tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerli. Otogaz alışverişleri kampanyaya dahil değildir.BP'de Akaryakıt Harcamalarında Hopi Fırsatını Kaçırmayın!


BP, akaryakıt harcamalarınızda size özel bir avantaj sunuyor: Hopi ile yüzde 1 Paracık kazanma fırsatı! Bu kampanya, Hopi üyesi olan BP istasyonlarında geçerli olup, alışverişlerinizde Hopi QR Kod'unuzu tanıtarak bu avantajdan faydalanabilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken bir detay var: Otogaz alışverişleri bu kampanya kapsamında yer almıyor.Bu özel fırsatı değerlendirmek için BP istasyonlarına uğramayı ve Hopi QR Kodunuzu hazır bulundurmayı unutmayın. Hem yolculuklarınızı daha ekonomik hale getirin, hem de Paracık'larınızla birikim yapın!

Hopi'nin Alışverişlerde Sağladığı Faydalar


Hopi, alışveriş deneyimini bir üst seviyeye taşıyan bir sadakat programıdır ve kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Öncelikle, Hopi'nin en belirgin faydası, alışverişlerde kazandığı Paracık'larla kullanıcılara indirim ve kampanya fırsatları sunmasıdır. Bu Paracık'lar, Hopi üyesi mağazalarda yapılan alışverişlerde biriken puanlar olup, bir sonraki alışverişte doğrudan indirim olarak kullanılabilir. Bu sayede kullanıcılar, hem ihtiyaçlarını karşılarken hem de ekonomik avantaj elde ederler.

Kampanya Detayları


Kampanya dönemi boyunca en fazla 2 farklı plaka ile Hopili işlem yapılabilir.
BP kampanyalarında 1 saat içerisinde sadece 1 kazanım sağlanabilir.
Kayıtlı plaka sildirme ve plaka bilgisi değiştirme işlemleri BP çağrı merkezi tarafından yılda 1 kez yapılmaktadır.
Paracık kullanıldığında Paracık kazanımı gerçekleşmez.
Kampanyaya sadece Türkiye taşıt plaka koduna sahip araçlar ile katılım sağlanabilecektir. Yabancı plakalı araçlar ile kampanyaya katılım sağlanamaz.
Kampanya dahilinde günde en fazla 3 kere ve toplamda günlük 150 litre akaryakıt alımı yapılabilir.

Kampanya dahilinde aylık 500 litre akaryakıt alımı yapılabilir.
Günde en fazla 300 Paracık kullanılabilir. Paracık kullanımında küsuratlı işlem yapılamaz.
Kampanyadan faydalananlar, aynı anda BP Club kampanyalarından faydalanamaz.
BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?


Hopi ve BP kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala