Image Description

  Cafe Crown Filtre Kahvede 2 Al 1 Öde Fırsatı

  Cafe Crown Filtre Kahvede 2 Al 1 Öde Fırsatı

  Kampanya Detayları

  6/6/2024 / 6/15/2024

  CarrefourSA 6 - 15 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak muhteşem bir kampanya ile kahve severlerin yüzünü güldürüyor. Bu kampanya kapsamında Cafe Crown filtre kahve ürünlerinde 2 al 1 öde fırsatından yararlanabilirsiniz. Kahve keyfinizi daha ekonomik hale getiren bu kampanya CarrefourSA mağazalarında sizleri bekliyor.

   

  CarrefourSA'dan Cafe Crown Filtre Kahvede 2 Al 1 Öde Fırsatı

   

  Bu özel kampanya, filtre kahve tutkunları için harika bir fırsat sunuyor. Cafe Crown filtre kahve ürünlerinde geçerli olan 2 al 1 öde fırsatı ile kahve keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Filtre kahve, güne enerjik başlamak ve günün yorgunluğunu atmak için en çok tercih edilen içeceklerden biridir. Cafe Crown ffiltre kahve, yoğun aroması ve kaliteli çekirdekleriyle kahve severlerin favorisi olmayı sürdürüyor.

   

  CarrefourSA'nın bu kampanyası sayesinde sevdiğiniz filtre kahveyi daha uygun fiyata alarak kahve keyfinizi doyasıya yaşayabilirsiniz. İki paket filtre kahve alarak üçüncü paketi ücretsiz olarak almanız, hem bütçenize katkı sağlayacak hem de kahve stoklarınızı artıracak.

   

  Bu avantajlı kampanya 6 - 15 Haziran 2024 tarihleri arasında CarrefourSA mağazalarında geçerlidir. Bu tarihler arasında CarrefourSA mağazalarına giderek, kampanya dahilindeki Cafe Crown filtre kahve ürünlerinden dilediğinizi seçebilir ve kasada 2 al 1 öde fırsatından faydalanabilirsiniz. Her gün taze kahve içmek isteyenler için ideal olan bu kampanya kahve keyfinizi daha ekonomik hale getirecek.

  Daha Fazla Bilgi Al