Carrefour palamut balıklarında indirim kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

16.09.2022

Bitiş Tarihi

21.09.2022


Carrefour’un doğru kalite, doğru fiyat nosyonuyla palamut balıklarını çok daha ucuz fiyata satışını biliyor muydunuz? Carrefour indirimli palamut balık kampanyasına göz atın.

Yeni başlayan av sezonu yüzleri güldürürken balıklarda en büyük indirim Carrefour'dan geldi. Denizin en lezzetli balıklarından olan palamutlar Carrefour'da 37.99 liraya satışta. İstanbul denizlerinin en lezzetli balıklarından olan palamutu bu mevsim çok daha indirimli fiyatlarla yiyebilirsiniz.

Carrefour palamut balık indirimi


Balığı harika bir protein kaynağı olarak görebiliriz, ancak onu tüketmenin en iyi yolu nedir? Balık harika bir protein kaynağıdır ve sağlığımızı korumak için onları tüketmemiz gerekir. Ama bunu nasıl yapabiliriz? Bu besinden en iyi şekilde nasıl yararlanabiliriz?


Bu yazımda balıktan nasıl en iyi şekilde faydalanabileceğinizi ve nasıl doğru şekilde tüketebileceğinizi ele alacağım.


Balık yemenin faydaları, size sağlıklı protein ve omega-3 yağ asitleri sağlamasıdır. Bu besinler kalbiniz için iyidir ve kilo vermenize yardımcı olur. Balık ayrıca mükemmel bir B12, D, K vitaminleri ve niasin kaynağıdır.


Bazı insanlar yemeklerde balık fikrine her zaman şüpheyle yaklaşacaktır. Balık, harika bir protein ve omega-3 yağ asitleri kaynağıdır. Ayrıca anti-inflamatuar omega-3 yağ asitleri açısından da zengindir.


Balık ülkemizde çok sevilen bir besindir.


Düzgün pişirirsek ve tadının harika olduğundan emin olursak bundan daha fazlasını elde edebiliriz! Balığı nasıl iyi pişireceğimizi öğrenmemizin zamanı geldi, böylece tadı harika olacak!


Balık, dünyanın en popüler gıda maddelerinden biridir. İyi bir protein kaynağıdır ve patates, soğan, havuç, domates ve baharat gibi çeşitli malzemelerle pişirilebilir.


Balığınıza baharat eklemek ona lezzet derinliği katmanın harika bir yoludur. Eklenecek bazı yaygın baharatlar tuz, biber, soğan, defne yaprağı, sarımsak tozu ve karabiberdir.Balık yemenin faydaları


Balık, size birçok besin sağlayabilecek lezzetli bir besindir. Aynı zamanda en sağlıklı yiyeceklerden biridir. Yapılan bir araştırma sonucunda balık yiyen kişilerin kalp hastalığı riskinin daha düşük olduğu bulundu.


Balık sağlıklı bir protein, vitamin ve mineral kaynağıdır. Kalorisi de çok düşüktür.


Bunu ete alternatif olarak düşünmemeliyiz. Balık sadece bir protein, vitamin ve mineral kaynağından daha fazlasıdır. Ayrıca kanser ve kalp hastalığı riskini azaltmak, kas sağlığını iyileştirmek ve osteoporoz riskini azaltmak gibi bazı şaşırtıcı faydaları da vardır.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala