Image Description

  CarrefourSA Kart ile Nothing Telefon Alana Nothing Kulaklık 1 TL

  CarrefourSA Kart ile Nothing Telefon Alana Nothing Kulaklık 1 TL

  Kampanya Detayları

  6/3/2024 / 6/16/2024

  CarrefourSA 3 - 16 Haziran 2024 tarihleri arasında CarrefourSA Kart sahiplerine özel muhteşem bir kampanya sunuyor. Bu kampanya kapsamında CarrefourSA Kart ile Nothing telefon alana Nothing kulaklık sadece 1 TL'ye veriliyor. Bu kaçırılmayacak fırsat tüm teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanacak.

   

  CarrefourSA'dan Teknoloji Tutkunlarına Özel Kampanya!

   

  CarrefourSA, teknoloji ürünlerinde sunduğu fırsatlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. 3 - 16 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu özel kampanya ile CarrefourSA Kart sahipleri Nothing marka telefon alışverişlerinde büyük avantaj elde ediyor. Kampanya kapsamında Nothing telefon satın alanlar, Nothing kulaklığa sadece 1 TL'ye sahip olabiliyor. Bu fırsat kaliteli ve yenilikçi teknoloji ürünlerini uygun fiyatlarla sunarak kullanıcıların beğenisini kazanmayı hedefliyor.

   

  Nothing telefonlar, modern tasarımı ve yüksek performansı ile dikkat çekiyor. Kullanıcılarına sunduğu üstün özelliklerle, hem iş hem de günlük yaşamda mükemmel bir deneyim sunan Nothing telefonlar, bu kampanya ile daha da cazip hale geliyor. CarrefourSA'nın sunduğu bu özel kampanya sayesinde yüksek kaliteli bir telefona sahip olurken aynı zamanda Nothing kulaklıkları da neredeyse bedavaya almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi Al