Image Description

  CarrefourSA Kart ile Oukitel Telefon Alana Oukitel Kulaklık 1 TL

  CarrefourSA Kart ile Oukitel Telefon Alana Oukitel Kulaklık 1 TL

  Kampanya Detayları

  6/3/2024 / 6/16/2024

  CarrefourSA 3 - 16 Haziran 2024 tarihleri arasında CarrefourSA Kart sahiplerine özel bir kampanya sunuyor. Bu kampanya kapsamında CarrefourSA Kart ile Oukitel telefon alana, Oukitel kulaklık sadece 1 TL'ye veriliyor. Teknoloji tutkunları için kaçırılmayacak bu fırsat yüksek kalitedeki Oukitel ürünlerini daha da cazip hale getiriyor.

   

  CarrefourSA'dan Teknoloji Tutkunlarına Özel Kampanya!

   

  CarrefourSA, müşterilerine sunduğu avantajlarla dolu kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. 3 - 16 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya teknoloji severlerin ilgisini çekmeyi hedefliyor. CarrefourSA Kart ile yapacağınız Oukitel telefon alışverişlerinde, Oukitel kulaklığı sadece 1 TL'ye alabilirsiniz. Bu harika fırsat hem ihtiyaçlarınızı karşılayacak hem de bütçenizi zorlamadan teknolojiye ulaşmanızı sağlayacak.

   

  Bu kampanya sayesinde Oukitel telefon ve kulaklık ikilisiyle günlük hayatınızı kolaylaştırabilir, iletişimden eğlenceye birçok alanda avantaj elde edebilirsiniz. Özellikle yüksek performanslı ve uzun ömürlü bataryasıyla öne çıkan Oukitel telefonlar yoğun kullanımlar için ideal bir seçenek sunuyor. 3 - 16 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli. Bu fırsatı kaçırmamak ve avantajlı alışverişin keyfini sürmek için CarrefourSA'yı tercih edin!

  Daha Fazla Bilgi Al