Chippin’de LC Waikiki kampanyası! Yapı Kredi World’e özel 100 TL Chippuan
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

15.09.2023

Bitiş Tarihi

30.09.2023


Chippin’de LC Waikiki kampanyası! Yapı Kredi World’e özel 100 TL ChipPuan avantajı var. Şimdi 300 lira ve üzeri alışverişte 100 TL ChipPuan ve 100 TL Worldpuan (World Mobil’e özel) elde etmeniz mümkün.Chippin'de LC Waikiki Fırtınası: 100 TL ChipPuan Fırsatı!


LC Waikiki'nin kalitesi ve şıklığı, Chippin avantajıyla şimdi çok daha cazip! Yapı Kredi World kart sahipleri için özel bir kampanya başladı. LC Waikiki alışverişlerinizde cebinizi yakmayacak fırsatlarla karşılaşacaksınız.

300 Lira ve Üzeri Alışverişte Çifte Avantaj


LC Waikiki'den yapacağınız 300 lira ve üzeri alışverişlerinizde, Yapı Kredi World kartınızla ödeme yaptığınızda anında 100 TL ChipPuan kazanacaksınız. Ama bu avantaj burada bitmiyor! Eğer alışverişinizi World Mobil üzerinden gerçekleştirirseniz, ekstra 100 TL Worldpuan da sizin olacak.

Stilinizi Yenilerken Cebinizi Düşünün


LC Waikiki'nin geniş ürün yelpazesi içerisinden dilediğiniz ürünü seçerken, Chippin'in sunduğu bu özel kampanya sayesinde hem tarzınızı yenileyebilir hem de cebinizi düşünebilirsiniz. ChipPuan ve Worldpuan avantajıyla alışveriş keyfiniz iki katına çıkacak.

Bu eşsiz fırsatı kaçırmamak için hemen LC Waikiki'den alışverişinizi yapın, Chippin'in sunduğu bu özel kampanyanın tadını çıkarın!

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala